Olga Bołądź prowokuje Tomasza Schuchardta na planie reklam Orange. „To są takie smaczki…” [WIDEO]

Olga Bołądź i Tomasz Schuchardt na planie reklamy Orange

Olga Bołądź i Tomasz Schuchardt na planie reklam Orange

Od jesieni zeszłego roku w reklamach Orange można zobaczyć nowych bohaterów. Nowa rodzina Orange jest bardzo liczna, ale jej trzon stanowi czwórka znakomitych polskich aktorów: Olga Bołądź, Tomasz Schuchardt, Magdalena Popławska i Piotr Głowacki. Każdy z nich na potrzeby produkcji wciela się w inną postać.

Szczególnie bliskie relacje łączą Olgę Bołądź i Tomasza Schuchardta. Zagrali parę: ona jest dziennikarką i specjalistka od mody i najnowszych trendów, on z kolei kreuje postać dziennikarza muzycznego, który ma własną audycję radiową.

A w związku z tym, że na potrzeby reklam Orange są w związku, to spędzają ze sobą sporo czasu na planie podczas powstawania kolejnych spotów reklamowych. O atmosferę pracy nie muszą się bać, a jedynie raczej stwarzać takie sytuacje, żeby się ze sobą nie nudzić i nie popadać w rutynę.

Czy zdarzają się im wpadki?

Jest tego dużo, to są takie smaczki. Na przykład jak mamy powtórki, bo ktoś z nas pomylił się w tekście albo przekręcił słowa – opowiada nam Olga Bołądź.

Jak wykorzystują takie sytuacje?

Jesteśmy dosyć zgranym teamem z Tomkiem, więc czasami „gotujemy się” czy prowokujemy do jakichś sytuacji, żeby to zawsze było na świeżo i na nowo. Zdarzają się nam wpadki, ale raczej z tego korzystamy, bierzemy to na plus – twierdzi aktorka.

Podoba się wam taka ekranowa para?

Zobacz także: Olga Bołądź została blogerką modową

Zobacz także: Olga Bołądź z mężczyzną w kinie. Mamy film!

Zobacz także: Tomasz Schuchardt został dziennikarzem muzycznym. Ma własny program w radiu

Zobacz także: Piotr Głowacki pokochał gry komputerowe

Zobacz także: Magdalena Popławska potrafi zorganizować niezapomniane wakacje


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×