Szukaj

Tylko u nas! Aleksandra Gintrowska ujawniła kulisy preselekcji do Eurowizji. Jak doszło do zniszczenia kreacji Edyty Górniak?

Ola Gintrowska o zniszczonej kreacji Edyty

To, co spotkało Edytę Górniak podczas koncertu polskich preselekcji do konkursu Eurowizji 2016 nie należało do przyjemności. Tuż przed występem w Telewizji Polskiej kreacja artystki została zniszczona!  Specjalnie uszyta na tę okazję suknia Edyty, która miała lada chwila wykonać Grateful została oblana sokiem przez tancerkę jednej z uczestniczek.

Zobacz: Dramat Edyty Górniak! Konkurencja zniszczyła kreację, w której miała zaśpiewać „Grateful”. Na chwilę przed występem! Znamy szczegóły

Suknia była szyta specjalnie dla Edyty. Przymiarki trwały kilka tygodni. Stylista od razu ruszył na poszukiwania nowej kreacji na występ. Edyta jest załamana, bo tak naprawdę tylko jej głos i suknia miały oddać klimat utworu – powiedział tuż po zdarzeniu nasz informator

Całą sytuację skomentowała Aleksandra Gintrowska, jedna z najbardziej zapamiętanych uczestniczek polskich preselekcji. Wokalistka wykonała swój hit Missing przebrana za syrenę!

Zobacz: Tylko u nas! Aleksandra Gintrowska komentuje swój występ na preselekcjach do Eurowizji

W rozmowie z JastrzabPost gwiazda uchyliła rąbka tajemnicy na temat zniszczonej kreacji Edyty Górniak. Jak było naprawdę? Kto tak naprawdę stoi za tym wypadkiem?

Słyszałam, że jakieś tancerki zniszczyły tę sukienkę. Dobrze wiemy, kto miał tancerki. Tylko jedna wokalistka. My się pytaliśmy: „Hej dziewczyny, jak tam z tą sukienką?”, a one „Z jaką sukienką?”. No to wyjaśniliśmy im całą sytuację a one odpowiedziały: „Oooo, jesteśmy sławne, fajnie”. Więc tak naprawdę to nie wiadomo, jak to z tą sukienką było.

Cała sytuacja jest dość niejasna. A wy jak myślicie? Kreacja Edyty została zniszczona przez przypadek, a może specjalnie?

Poplamiona kreacja Edyty Górniak

Poplamiona kreacja Edyty Górniak

05-03-2016 Warszawa Polskie preselekcje do Eurowizji fot. P.Kibitlewski fot. P.Kibitlewski/ONS

05-03-2016 Warszawa
Polskie preselekcje do Eurowizji fot. P.Kibitlewski
fot. P.Kibitlewski/ONS

Cały występ Aleksandry Gintrowskiej My Universe na preselekcjach do Eurowizji 2016. Wideo. Aleksandra Gintrowska jako syrena

Aleksandra Gintrowska podczas preselekcji do Eurowizji 2016


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×