Tylko u nas! Natalia Kukulska zrezygnowała z udziału w Światowych Dniach Młodzieży. „Nie mówiłam o tym jeszcze nigdzie” [WIDEO]

Natalia Kukulska o udziale w Światowych Dniach Młodzieży 2016

Natalia Kukulska o udziale w Światowych Dniach Młodzieży 2016

Natalia Kukulska o udziale w Światowych Dniach Młodzieży

Ostatni tydzień lipca stoi pod znakiem Światowych Dni Młodzieży 2016, które odbywają się w Krakowie. Od 26 do 31 lipca na południe Polski ściągać będą młodzi (i nie tylko) ludzie chętni spotkać się i pomodlić z papieżem Franciszkiem.

Integralną częścią obchodów Światowych Dni Młodzieży będą wydarzenia muzyczne, w tym m.in. koncerty z udziałem gwiazd. W jeden z nich zaangażowała się Marika, która – jak nam opowiedziała – pojawi się na scenie na zaproszenie formacji TGD. Zaśpiewa trzy piosenki, w tym w jednej po francusku.

Zobacz: Marika o ostatnich przygotowaniach do Światowych Dni Młodzieży 2016 [WIDEO]

Na występ podczas Światowych Dniach Młodzieży 2016 zaproszenie dostała także Natalia Kukulska. Wokalistka, a od jesieni także nowa trenerka w 7. edycji „The Voice of Poland„, zdradziła Jastrząb Post, że musiała jednak odmówić udziału w tym wydarzeniu. Dlaczego? Wszystko głównie w trosce o bezpieczeństwo.

Nie mówiłam o tym jeszcze nigdzie, ale przyznam szczerze, że zrezygnowałam z udziału w Światowych Dniach Młodzieży – wyznała nam Natalia Kukulska. – Argumentów jest wiele, między innymi bezpieczeństwo. Jestem osobą, która mocno przeżywa takie sytuacje. Bałam się, że natłok emocji wokół tego, już nie mówię o samym bezpieczeństwie, że to mnie… Zresztą mam teraz jeszcze kilka innych planów, to wszystko się nałożyło. Rzeczywiście się tam nie pojawię, choć początkowo miałam – dodała gwiazda.

Nie zmienia to faktu, że Natalia Kukulska myślami będzie blisko z uczestnikami Światowych Dni Młodzieży. Tym bardziej że gwiazda – która przecież nigdy nie ukrywała, że wiara jest ważna w jej życiu – już kiedyś miała okazję uczestniczyć w podobnym wydarzeniu.

Mam nadzieję, że to będzie piękny czas dla ludzi, którzy przyjadą. Jestem jak najbardziej za takimi spotkaniami. Jak miałam 15 lat, pojechałam do Wiednia na spotkania młodzieży i pamiętam atmosferę. Było cudownie, tylko to były inne czasy. Nikt nie myślał o tym, że może być niebezpiecznie – opowiada Jastrząb Post Natalia. – Teraz jestem myślami z tymi młodymi ludźmi, którzy zjechali z całego świata. Myślę, że ten czas będzie pełen wzruszeń, mądrości. Ja sama będę tylko obserwatorką z boku – dodała.

Natalia Kukulska zdobyła się także na osobiste wyznanie o najważniejszym uczestniku imprezy, czyli papieżu Franciszku.

Papieża Franciszka podziwiam. Akurat w jego przypadku to nie zabrzmi kontrowersyjnie, jak powiem, że jest supergościem. Tak mi to do niego pasuje, o kimś innym z duchownych pewnie nie mogłabym tak powiedzieć. Jest wspaniałą osobą, na właściwym miejscu – przyznaje Natalia Kukulska.

Wybieracie się na spotkanie z papieżem Franciszkiem do Krakowa?

Zobacz także: Mocne słowa Watykanu o Polakach na kilka dni przed Światowymi Dniami Młodzieży 2016

Na planie kosmicznego spotu promującego 7. edycję #TheVoice @voiceofpoland ⭐️?⭐️ #jurorzy #trenerzy ✌️ #TheVoiceOfPoland ✌️w komplecie: #Baron #AleksanderMilwiwBaron #AndrzejPiaseczny #Piasek #NataliaKukulska #MariaSadowska #Tomson #TomaszLach #Afromental

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl)

Natalia Kukulska zrezygnowała ze Światowych Dni Młodzieży 2016

Natalia Kukulska zrezygnowała ze Światowych Dni Młodzieży 2016


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×