Szukaj

Tylko u nas! Natalia Kukulska zrezygnowała z udziału w Światowych Dniach Młodzieży. „Nie mówiłam o tym jeszcze nigdzie” [WIDEO]

Natalia Kukulska o udziale w Światowych Dniach Młodzieży 2016

Natalia Kukulska o udziale w Światowych Dniach Młodzieży 2016

Natalia Kukulska o udziale w Światowych Dniach Młodzieży

Ostatni tydzień lipca stoi pod znakiem Światowych Dni Młodzieży 2016, które odbywają się w Krakowie. Od 26 do 31 lipca na południe Polski ściągać będą młodzi (i nie tylko) ludzie chętni spotkać się i pomodlić z papieżem Franciszkiem.

Integralną częścią obchodów Światowych Dni Młodzieży będą wydarzenia muzyczne, w tym m.in. koncerty z udziałem gwiazd. W jeden z nich zaangażowała się Marika, która – jak nam opowiedziała – pojawi się na scenie na zaproszenie formacji TGD. Zaśpiewa trzy piosenki, w tym w jednej po francusku.

Zobacz: Marika o ostatnich przygotowaniach do Światowych Dni Młodzieży 2016 [WIDEO]

Na występ podczas Światowych Dniach Młodzieży 2016 zaproszenie dostała także Natalia Kukulska. Wokalistka, a od jesieni także nowa trenerka w 7. edycji „The Voice of Poland„, zdradziła Jastrząb Post, że musiała jednak odmówić udziału w tym wydarzeniu. Dlaczego? Wszystko głównie w trosce o bezpieczeństwo.

Nie mówiłam o tym jeszcze nigdzie, ale przyznam szczerze, że zrezygnowałam z udziału w Światowych Dniach Młodzieży – wyznała nam Natalia Kukulska. – Argumentów jest wiele, między innymi bezpieczeństwo. Jestem osobą, która mocno przeżywa takie sytuacje. Bałam się, że natłok emocji wokół tego, już nie mówię o samym bezpieczeństwie, że to mnie… Zresztą mam teraz jeszcze kilka innych planów, to wszystko się nałożyło. Rzeczywiście się tam nie pojawię, choć początkowo miałam – dodała gwiazda.

Nie zmienia to faktu, że Natalia Kukulska myślami będzie blisko z uczestnikami Światowych Dni Młodzieży. Tym bardziej że gwiazda – która przecież nigdy nie ukrywała, że wiara jest ważna w jej życiu – już kiedyś miała okazję uczestniczyć w podobnym wydarzeniu.

Mam nadzieję, że to będzie piękny czas dla ludzi, którzy przyjadą. Jestem jak najbardziej za takimi spotkaniami. Jak miałam 15 lat, pojechałam do Wiednia na spotkania młodzieży i pamiętam atmosferę. Było cudownie, tylko to były inne czasy. Nikt nie myślał o tym, że może być niebezpiecznie – opowiada Jastrząb Post Natalia. – Teraz jestem myślami z tymi młodymi ludźmi, którzy zjechali z całego świata. Myślę, że ten czas będzie pełen wzruszeń, mądrości. Ja sama będę tylko obserwatorką z boku – dodała.

Natalia Kukulska zdobyła się także na osobiste wyznanie o najważniejszym uczestniku imprezy, czyli papieżu Franciszku.

Papieża Franciszka podziwiam. Akurat w jego przypadku to nie zabrzmi kontrowersyjnie, jak powiem, że jest supergościem. Tak mi to do niego pasuje, o kimś innym z duchownych pewnie nie mogłabym tak powiedzieć. Jest wspaniałą osobą, na właściwym miejscu – przyznaje Natalia Kukulska.

Wybieracie się na spotkanie z papieżem Franciszkiem do Krakowa?

Zobacz także: Mocne słowa Watykanu o Polakach na kilka dni przed Światowymi Dniami Młodzieży 2016

Natalia Kukulska zrezygnowała ze Światowych Dni Młodzieży 2016

Natalia Kukulska zrezygnowała ze Światowych Dni Młodzieży 2016


Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×