Modny Tata napisał swoją pierwszą książkę! Tak Michał Będźmirowski promował lekturę dla ojców

Książka Modnego Taty Jak być fajnym tatą i nie zwariować

Coraz więcej znanych osób sięga po pióro i pisze książki. Przedwczoraj premierę miało dzieło Dominiki Gwit, w którym opowiedziała o swojej walce z otyłością, a dzisiaj na półki księgarni trafiła książka Michała Będźmirowskiego, czyli autora bloga Modny Tata.

W kwietniu ubiegłego roku ten 30-latek i świeżo upieczony tata postanowił podzielić się swoim krótkim, aczkolwiek bogatym doświadczeniem ojcowskim, w tym celu założył bloga. Projekt Modny Tata ma na celu przekonać czytelników, że w dzisiejszych czasach można mieć czas na to, aby zadbać o siebie, rozwijać się zawodowo, ale być też fajnym i przykładnym ojcem i mężem.

Blog od razu stał się hitem, a Michał swoim pomysłem podbił polską blogosferę. To zachęciło go do podjęcia kolejnego kroku – napisania książki. Tym sposobem wczoraj swoją premierę miała pierwsza książka Michała pt. Jak być fajnym tatą i nie zwariować. Patronem medialnym wydawnictwa jest Jastrząb Post, dlatego nie mogło nas zabraknąć z kamerą.

Zobaczcie, jak wyglądało spotkanie Modnego Taty z jego fanami. Nie zabrakło tego najważniejszego – syna Brunona, dzięki któremu lektura ujrzała światło dzienne 🙂

Michał Będźmirowski napisał książki

Michał Będźmirowski napisał książkę

Michał Będźmirowski napisał książki

Michał Będźmirowski napisał książkę „Jak być fajnym tatą i nie dać się zwariować”

Michał Będźmirowski napisał książki

Książka Modnego Taty


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×