Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Gwiazdy na gali finałowej festiwalu w Gdyni w zjawiskowych kreacjach: Kożuchowska, Rosati, Kurdej-Szatan, Olejnik, Bohosiewicz [ZDJĘCIA + WYNIKI]
Gwiazdy na gali finałowej festiwalu w Gdyni w zjawiskowych kreacjach: Kożuchowska, Rosati, Kurdej-Szatan, Olejnik, Bohosiewicz [ZDJĘCIA + WYNIKI]

Gwiazdy na gali finałowej festiwalu w Gdyni w zjawiskowych kreacjach: Kożuchowska,...

Gwiazdy na gali finałowej festiwalu w Gdyni w...

Szczupluteńka Agnieszka Kaczorowska w zmysłowym bikini paraduje po boskiej plaży na Szeszelach! Jej rozanielony mąż pęka z dumy!
Szczupluteńka Agnieszka Kaczorowska w zmysłowym bikini paraduje po boskiej plaży na Szeszelach! Jej rozanielony mąż pęka z dumy!

Szczupluteńka Agnieszka Kaczorowska w zmysłowym bikini paraduje po boskiej plaży na...

Szczupluteńka Agnieszka Kaczorowska w zmysłowym bikini paraduje po...

Małgorzata Rozenek jak gwiazda Hollywood bryluje przed swoją willą. Co za stylizacja!
Małgorzata Rozenek jak gwiazda Hollywood bryluje przed swoją willą. Co za stylizacja!

Małgorzata Rozenek jak gwiazda Hollywood bryluje przed swoją willą. Co za...

Małgorzata Rozenek jak gwiazda Hollywood bryluje przed swoją...

Dziś niedziela, 23.09.2018

Modny Tata napisał swoją pierwszą książkę! Tak Michał Będźmirowski promował lekturę dla ojców
Książka Modnego Taty Jak być fajnym tatą i nie zwariować

Coraz więcej znanych osób sięga po pióro i pisze książki. Przedwczoraj premierę miało dzieło Dominiki Gwit, w którym opowiedziała o swojej walce z otyłością, a dzisiaj na półki księgarni trafiła książka Michała Będźmirowskiego, czyli autora bloga Modny Tata.

W kwietniu ubiegłego roku ten 30-latek i świeżo upieczony tata postanowił podzielić się swoim krótkim, aczkolwiek bogatym doświadczeniem ojcowskim, w tym celu założył bloga. Projekt Modny Tata ma na celu przekonać czytelników, że w dzisiejszych czasach można mieć czas na to, aby zadbać o siebie, rozwijać się zawodowo, ale być też fajnym i przykładnym ojcem i mężem.

Blog od razu stał się hitem, a Michał swoim pomysłem podbił polską blogosferę. To zachęciło go do podjęcia kolejnego kroku – napisania książki. Tym sposobem wczoraj swoją premierę miała pierwsza książka Michała pt. Jak być fajnym tatą i nie zwariować. Patronem medialnym wydawnictwa jest Jastrząb Post, dlatego nie mogło nas zabraknąć z kamerą.

Zobaczcie, jak wyglądało spotkanie Modnego Taty z jego fanami. Nie zabrakło tego najważniejszego – syna Brunona, dzięki któremu lektura ujrzała światło dzienne 🙂

Michał Będźmirowski napisał książki

Michał Będźmirowski napisał książkę

Michał Będźmirowski napisał książki

Michał Będźmirowski napisał książkę „Jak być fajnym tatą i nie dać się zwariować”

Michał Będźmirowski napisał książki

Książka Modnego TatyCzy lubisz czytać książki?

Komentarzy: 14


Gość | 24 marca 2016, 20:36

kiedy czytam wypowiedzi kretyna, który ukrywa się pod imieniem Maciej, jestem przekonany, że co niektórych należałoby wyeliminować spośród istot inteligentnych. Domyślam się, kim jest ta osoba, ukrywająca się pod tym imieniem i obiecuję, że doprowadzę do ujawnienia jej, a następnie skieruję sprawę do sądu i ogłoszę wszem i wobec, z imienia i nazwiska. Wszystkie tropy prowadzą do jednego z wydziałów i spowoduję, że cała uczelnia pozna tę osobę i to już długo nie potrwa. Bój się osobo, bo nie znasz dnia ani godziny, kiedy do twojego mieszkania zapukają odpowiednie służby. Życzę spokojnych snów


Maciej | 23 marca 2016, 05:42

Widzę, że stały obrońca się odezwał bo Michał nie ma odwagi. Po pierwsze nie wszędzie to druga Nasza informacja (wcześniej opublikowana na portalu trójmiasto.pl) więc naucz się proszę liczyć. Po drugie nie jestem psychofanem tylko obłuda, zakłamania i fałszywość tego człowieka jest przerażająca. Zapytajcie się wykładowców z AMW co tak naprawdę sądzą o Nim. Nikt nie musi namierzać bo Michał doskonale wie kto piszę i jakie rzeczy ukrywa dlatego się od tego odcina !

Miłego dnia życzę i więcej obiektywizmu życzę !


Gość | 21 marca 2016, 23:56

Panie, idź z tym w końcu gdzieś, bo pod każdą informacją o Panu Michale to samo wrzucasz 🙂 w końcu Cię namierzą i tyle będziesz z tego miał. Bycie psychofanem to naprawdę słaba opcja.


Maciej | 21 marca 2016, 17:27

A czemu Pan Michał nie powie jak dobieral się do studentki na uczelni w gdyni i zostal zmuszony do odejścia? A czemu jego Tata wypiera się syna który powinien siedziec w więzieniu za to ? Chcecie poznac prawde o Modnym Tata prosze podajcie maile wyślemy fakty zdjecia zeznania.


Gość | 17 marca 2016, 11:45

Żeby promować świadome rodzicielstwo i inne aspekty życia w rodzinie (czytałam książkę), trzeba wyjść do ludzi czasem, to nie lans czy kariera, tylko mówienie o tym głośno. Ciężko by było o tym mówić i pisać, gdyby Pan Michał siedział zamknięty w czterech ścianach. Głupota takich ludzi jak komentarz wcześniej nie zna granic.


Gość | 17 marca 2016, 11:40

Galuz…weź Ty się zajmij sobą….albo zjedz snickersa…


Galuz | 17 marca 2016, 01:46

Kiedy Pan tak wielce spędza czas z dzieckiem skoro Pan codziennie po kilka godzina na siłowni? do tego kariera i lans 🙂 Opiekunka pewnie z dzieckiem siedzi po 10 h a Pan na dziecku chce się po lansować -jaki to super tata. To nie jest uczciwe w stosunku do ludzi .


Gość | 16 marca 2016, 23:04

Gratulacje


Gość | 16 marca 2016, 14:40

Niech Pan sie nie zajmuje hejterami tylko robi swoje! A robi Pan kawał dobrej roboty! Książka świetna, projekt genialny! Tak trzymać i działać 🙂


Gość | 16 marca 2016, 14:25

wiosna – zawistnicy się pobudzili?


Gość | 16 marca 2016, 13:34

Jest doktorem nauk społecznych, napisał książkę… ciężko chyba pisać, że ma kurzy mózg…takie to polskie…


Gość | 16 marca 2016, 12:36

Ten pan wygląda na takiego z inteligencją kurzego móżdżku


Ojciec | 16 marca 2016, 12:07

Dostałem książkę w prezencie. Fajne, męskie podejście do wychowania, garść ciekawych porad z życia wzietych??


Gość | 16 marca 2016, 12:06

Przeczytałam książkę i polecam, jest świetna !


Dodaj komentarz
×