Wydało się! Wyciekła naga sesja Joanny Krupy zrobiona tylko dla męża. Gwiazda ujawniła nam pikantne szczegóły: „Każdy pewnie ma takie fantazje”

Naga sesja Joanny Krupy dla męża Romaina Zago

Jeszcze niedawno gwiazdy polewały się lodowatą wodą, a teraz zastygają w bezruchu. Na niecodzienną wersję wyzwania wpadł mąż Joanny Krupy Romain Zago.

Joanna Krupa niedawno podzieliła się na swoim Instagramie filmikiem w ramach Mannequin Challenge. Modelka leży nago w hotelowym oknie czytając gazetę. Jak się okazuje, zdjęcie początkowo miało być sesją tylko dla męża.

Muszę dać kredyt Romanowi – to był jego pomysł. Tak, takiego mam męża koledzy, koleżanki. On takie ma wymysł. Mówi: „Musimy zrobić taki Mannequin Challenge” i byliśmy akurat w hotelu w Chicago, i mówi „Jezu, jak tu pięknie widać. Weź się tutaj połóż”. I zrobił mi zdjęcie i to był Mannequin Challenge. Każdy pewnie ma takie fantazje, że tak sobie naprawdę leżałam, oglądałam ten magazyn. To była dla męża sesja zdjęciowa – zdradziła Krupa

Co uważacie o takiej wersji wyzwania? Zbyt odważnie czy z klasą? Niezależnie od opowiedzi podpowiadamy – Joannie wybacza się wszystko 🙂

Zobacz także: Joanna Krupa wściekła po finale Top Model: „Producent! Całą noc czekałam…”


Joanna Krupa Kobieta Roku Glamour 2016

Joanna Krupa Kobieta Roku Glamour 2016

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×