Tylko u nas! Małgorzata Rozenek wydaje książkę, a Mateusz Gessler otwiera nową restaurację! [WIDEO]

mateusz gessler nowa restauracja, małgorzata rozenek nowa książka

mateusz gessler nowa restauracja, małgorzata rozenek nowa książka

Mateusz Gessler i Małgorzata Rozenek na imprezie Tesco

Wakacje to świetna pora na to wszelkiego rodzaju spotkania: z przyjaciółmi, rodziną, ale też gwiazdami.

Pomysł na spotkanie w gwiazdorskim gronie zrealizowała marka Tesco, która podczas Wakacyjnego Festiwalu Atrakcji w Pasażach Tesco przygotowała warsztaty z udziałem znanych osób. W Bielsku-Białej poprowadzili je znany z „MasterChef Junior” restaurator Mateusz Gessler oraz Małgorzata Rozenek.

Z gośćmi obecnymi na imprezie spotkała się Agnieszka Jastrzębska. Dziennikarka przy okazji wypytała gwiazdy o ich najbliższe plany zawodowe. Okazało się, że zarówno Małgorzata, jak i Mateusz, mimo że trwają wakacje, nie zwalniają tempa.

Mateusz Gessler, który prowadzi już w stolicy restaurację Warszawa Wschodnia, zdradził, ze niedługo otwiera kolejny lokal. Także w Warszawie, ale nieco bliżej jej ścisłego centrum.

Otwieram w Warszawie w centrum – mam nadzieję pod koniec września być gotowy – zdradził restaurator Agnieszce Jastrzębskiej. – Pomału się rozwijam. Cztery lata mam jedną restaurację, już jest ten czas, aby otworzyć drugą, szczególnie że zawsze chciałem ją mieć w centrum. Szukałem przez ostatnie dwa lata miejsca, które by mnie urzekło. I to miejsce mnie urzekło swoją architekturą, historią. Ludzie, którzy to budują od nowa, też mnie urzekli. Moim zdaniem to będzie petarda – twierdzi Mateusz.

Nie możemy się doczekać!

A co słychać u Małgorzaty Rozenek? Jej fani mogą się spodziewać nowej książki. Tym razem prowadząca „Projekt Lady” szykuje poradnik dobrych manier.

Książka jak na razie nosi roboczy tytuł „Perfekcyjnie maniery” i będzie poradnikiem, bo bardzo dobrze odnajduję się w tej tematyce – zdradza Agnieszce Jastrzębskiej Małgosia. – Będzie poradnikiem dotyczącym tego, jak się zachowywać, etykiety w internecie, jak wychowywać dzieci. Najbardziej podstawowe zasady, ale zebrane w jedną książkę. Myślę, że to będzie dobra propozycja dla czytelników – dodaje.

Kupicie?

Zobacz także: Mateusz Gessler obchodzi urodziny. Huczna impreza? Nic z tych rzeczy

Wakacyjny Festiwal Atrakcji Tesco z gwiazdami:

  • 6 sierpnia, ul. Orkana 4, LublinMonika Mrozowska przyrządzi pyszne przekąski na grillu, a Paulina Krupińska zorganizuje warsztaty dla dzieci
  • 13 sierpnia, ul. Ozimska 72, Opole – Warsztaty taneczne z Agnieszką Kaczorowską oraz zdrowe grillowanie z Moniką Mrozowską
  • 20 sierpnia, ul. Łabędzka 26, Gliwice – Warsztaty dla dzieci z Dorotą Gardias oraz zdrowe grillowanie z Mateuszem Gesslerem
  • 27 sierpnia, ul. Łączyńskiego 44, Szczawno-Zdrój – Warsztaty taneczne z Agnieszką Kaczorowską oraz warsztaty dla dzieci z Omeną Mensah


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×