Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Agnieszka Włodarczyk rozkochała w sobie największe ciacho polskiego „The Voice”! O ich płomiennym romansie aż huczy w mediach!
Agnieszka Włodarczyk rozkochała w sobie największe ciacho polskiego „The Voice”! O ich płomiennym romansie aż huczy w mediach!

Agnieszka Włodarczyk rozkochała w sobie największe ciacho polskiego „The Voice”! O...

Agnieszka Włodarczyk rozkochała w sobie największe ciacho polskiego...

Cała w lateksie Edyta Górniak jako seksowny wamp w Sopocie! Publiczność aż przecierała oczy z wrażenia!
Cała w lateksie Edyta Górniak jako seksowny wamp w Sopocie! Publiczność aż przecierała oczy z wrażenia!

Cała w lateksie Edyta Górniak jako seksowny wamp w Sopocie! Publiczność...

Cała w lateksie Edyta Górniak jako seksowny wamp...

Katarzyna Skrzynecka z córeczką i mężem na szalonych wakacjach w AFRYCE! Bajeczne zdjęcia trafiły do sieci! [DUŻO ZDJĘĆ]
Katarzyna Skrzynecka z córeczką i mężem na szalonych wakacjach w AFRYCE! Bajeczne zdjęcia trafiły do sieci! [DUŻO ZDJĘĆ]

Katarzyna Skrzynecka z córeczką i mężem na szalonych wakacjach w AFRYCE!...

Katarzyna Skrzynecka z córeczką i mężem na szalonych...

Dziś środa, 15.08.2018

Marina Łuczenko-Szczęsna po raz pierwszy o duecie z Jamesem Arthurem – posłuchajcie ich wspólnego singla z płyty brytyjskiej gwiazdy [Wideo]

MarinaMarina o duecie z Jamesem Arthurem

Jakiś czas temu miała miejsce premiera singla Mariny i Jamesa Arthura „Let me love the lonely”. Utwór ma już na YouTube ponad 1 500 000 wyświetleń. Nowa płyta wokalisty zadebiutowała na pierwszym miejscu w Wielkiej Brytanii już w dniu premiery.

Marina nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwa, że mogła nagrać ten duet właśnie z Jamesem. Wokalista śpiewał również na jej weselu, dlatego darzy go szczególnym sentymentem.

Dla mnie James cały czas jest idolem. Mimo tego, że znamy się prywatnie i nasze kontakty są na takiej luźnej stopie, to jednak z tyłu głowy jest takie poczucie – jest to mój idol

Czy wokalistka jeszcze przed nagraniem duetu myślała o tym, że ich głosy tak świetnie się ze sobą zgrają i dlatego tak bardzo jej na tym zależało?

Nigdy nie zastanawiałam się nad tym, czy to jest kwestia tego, czy nasze głosy się zgrają, ale marzyłam o tym żeby coś nagrać z Jamesem. Tym bardziej jestem zaszczycona, że zaprosił mnie do współpracy. To jest dla mnie ogromne wyróżnienie.

Kiedy możemy spodziewać się nowej płyty Mariny? Fani od dawna nie mogą się jej doczekać

Cały czas niesie mnie w kierunku modno-elektronicznym. Ale na płycie będą też bardziej mroczne utwory. Myślę, że pojawi się w pierwszej połowie przyszłego roku. Wszystko jest rozwlekłe w czasie ze względu na to, że nie mieszkam w Polsce i nie mieszkam już w Londynie, gdzie mam ludzi do współpracy

Co jeszcze powiedziała nam Marina? Przekonajcie się oglądając nasze wideo

Zobacz: Marina wyznała dlaczego nie wydała jeszcze płyty. Wszystko przez…. Wojciecha Szczęsnego?!

Marina - MTV EMA PRE-PARTY 2016

Marina opowiedziała o duecie z Jamesem ArthuremCzy podoba Ci się Marina Łuczenko?

Komentarzy: 6


partyyyy | 16 listopada 2016, 18:39

Wypudrowana niesamowicie i wymalowana.. zero naturalnosci…


johny | 16 listopada 2016, 18:37

Kaprawe oczy ma..


Gość | 16 listopada 2016, 18:34

Brzydka marinka wymalowala się nawet wygląda lepiej…


Aneta | 6 listopada 2016, 18:35

Filmik podpisany Marina o Johnie? Niezłe faux paus.


Gość | 5 listopada 2016, 20:40

ecież oni nawet nie nagrali tej piosenki razem w studio!Mariny ” wersja” została dograna i o istnieniu tego duetu wie tylko Polska.W UK i cała reszta Europy ta piosenka występuje jako singiel bez duetu.Nawet na Insta Jemsa on sam opowiada o tym utworze ale o Marinie nic nie wspomina.Wojtek zapłacił to Marina dograła swój głos i tyle , a że Jems dobry chłopak to się zgodził i tyle w temacie!


Brit | 5 listopada 2016, 20:36

Ludzie, ta jej piosenka ma tylkobpremierę w polsce . Przestańcie szerzyć propagandę . Zapraszam na Insta Jemsa , jest tam krótki 15-20sekundowy filmik na temat tego utworu ono dziwo nic nie wspomina o Marinie . Dlaczego przypisujecie jej ” sukces” którego nie na.Tego jej utworu nawet w UK nie można odtworzyć bo nie istnieje!!! Dajcie juz spokój!


Dodaj komentarz
×