Małgorzata Rozenek zdradziła nam, jakim jest fanem EURO 2016. „Radosław uwielbia, bardzo by chciał…” [WIDEO]

małgorzata rozenek euro 2016

małgorzata rozenek euro 2016

Małgorzata Rozenek o EURO 2016

Małgorzata Rozenek w polskim show-biznesie zaistniała jako Perfekcyjna Pani Domu. Co prawda programu, w którym doradzała, jak skutecznie porządkować mieszkanie (a czasem też przy okazji sprawy sercowe) od 2 lat nie ma na antenie, ale Małgorzata z telewizji nie znikła.

Tego lata Małgorzata Rozenek powróci w show „Projekt Lady„, którego ideą jest, by niezbyt grzeczne dziewczyny zmieniły się w damy. Ale to nie wszystko: jesienią szykują się aż dwa programy, w których także wystąpi. Na głównej antenie TVN zostanie pokazany „Azja Express„, a w TVN Style ma poprowadzić „Małgorzata Rozenek Domowo„.

Zobacz: Małgorzata Rozenek dostała program w TVN Style

Przy okazji spotkania promującego „Projekt Lady” skorzystaliśmy z okazji i podpytaliśmy Małgorzatę Rozenek o najgorętszy temat sezonu, czyli EURO 2016. Byliśmy ciekawi, czy partnerka piłkarza, Radosława Majdana, podobnie jak on jest zafascynowana piłką nożną. A jeśli tak, to jak wygląda u nich w domu oglądanie rozgrywek?

Jej odpowiedź może zaskakiwać.

Z tym z EURO to tragedia, bo ja nie lubię piłki nożnej. Bardzo kocham Radosława, ale… Próbowałam się w to włączyć, ale nie jestem fanką. Kosztuje mnie to za dużo zdrowia, bo jeśli już oglądam i chcę, żeby jakaś drużyna wygrała, ona potem przegrywa, kosztuje mnie to tyle nerwów, że po co mi to? – tłumaczy nam Małgorzata Rozenek. – Natomiast Radosław uwielbia, bardzo by chciał, żebym się włączyła, namawia mnie – dodaje.

Małgosia wprawdzie nie lubi zamieszania związanego z futbolem, ale by przeczekać pierwsze mecze EURO 2016, udała się do… Paryża.

Uciekłam z moimi przyjaciółkami do Paryża, siedziałyśmy tam parę dni, żeby ten pierwszy strzał przeczekać. Nie mogę o sobie powiedzieć z czystym sumieniem, że jestem kibicem. Czekam, aż EURO się skończy – mówi prowadząca „Projekt Lady”.

Oprócz Radosława w domu Małgosi wiernymi kibicami piłkarskimi są także jej synowie.

Synowie uwielbiają, oglądają razem z Radosławem, kibicują. Bardzo to lubią – zdradza nam Małgosia i żartobliwie dodaje, jak „cierpi” przez piłkarską pasję swoich mężczyzn: – Nie mam w domu praw do żadnego telewizora, nic.

A wy śledzicie rozgrywki EURO 2016?

Małgorzata Rozenek Domowo w TVN Style

Małgorzata Rozenek o EURO 2016 (fot. ONS)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×