Szukaj

Małgorzata Kożuchowska nie zwalnia tempa. Przed gwiazdą kolejne zawodowe wyzwanie

Małgorzata Kożuchowska będzie kontynuowała współpracę z marką Aviva

Małgorzata Kożuchowska, jedna z najbardziej pożądanych aktorek w Polsce, to prawdziwa eksplozja twórczej i życiowej energii. Prywatnie oddana żona i matka, zawodowo nie zwalnia tempa. Na ekranach kin można oglądać film Kochaj, w którym Małgosia zagrała kobietę sukcesu i macochę głównej bohaterki, pierwszy sezon serialu Druga szansa miał znakomitą oglądalność i otworzył drzwi do kolejnego sezonu, a wisienką na zawodowym torcie aktorki jest Grand Prix jednego z najważniejszych festiwali teatralnych w Polsce – Dwa Teatry w Sopocie. Aktorka została nagrodzona za sztukę Ich czworo Gabrieli Zapolskiej.

Artystka nieprzerwanie od marca 2015 roku jest twarzą ubezpieczeniowej marki AVIVA, w ramach której promuje ubezpieczenia na zdrowie i życie. Obecnie trwa już trzecia kampania telewizyjna z jej udziałem. Ale to nie wszystko – aktorka, znana z pięknych wartości, które wyznaje w życiu osobistym, zaangażowała się również w działalność społeczną Fundacji AVIVA, która kierowana jest do potrzebujących dzieci i ich rodziców. Aktorka zasiada m.in. w jury, które rozstrzygnęło konkurs grantowy, w ramach którego aż 200 tys. złotych zostało rozdzielone pośród potrzebujące dzieci.

Z racji, a że efekty przyniosły najśmielsze oczekiwania, współpraca będzie kontynuowana!

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, zarówno reklamowej, jak i społecznej. Szczególnie cenimy to, że Małgosia mocno utożsamia się z naszą marką, dzięki czemu jest ona jeszcze bardziej znana, ceniona i lubiana przez Polaków. – powiedział Adam Uszpolewicz, prezes Avivy.

Lubiana, znana i niezwykle ambitna 🙂 Wygląda na to, że Małgorzata Kożuchowska nie zamierza zwalniać tempa! W jej życiu zawodowym trwa bardzo intensywny czas!

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska otrzymała bardzo nietypową propozycję pracy. Reakcja aktorki była bezcenna

Małgorzata Kożuchowska będzie kontynuowała współpracę z firmą Aviva

Małgorzata Kożuchowska będzie kontynuowała współpracę z firmą Aviva


Czy lubisz reklamy z Małgorzatą Kożuchowską?

×