Magda Gessler wygadała kulisy ślubu Małgorzaty Rozenek: „Duży zamek nad Dunajem i wiem który. Para młoda płynie na tratwie, a goście…” [WIDEO]

magda gessler ślub małgorzaty rozenek

magda gessler ślub małgorzaty rozenek

Magda Gessler o ślubie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana

Jeszcze w tym roku na ślubnym kobiercu staną Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan.

Jak wynika z ujawnianych stopniowo informacji, panna młoda pójdzie do ołtarza w sukni projektu Ewy Minge, a ślub pary odbędzie się w roku szkolnym i to najprawdopodobniej wczesną jesienią. Jak bowiem przyznała prowadząca „Projekt Lady„, wesele zaplanowano w ogrodzie, a do zabawy w takich okolicznościach niezbędna jest dobra pogoda, o którą w październiku czy listopadzie może już być trudno.

Zobacz: Małgorzata Rozenek zdradza szczegóły wesela i sukni ślubnej

Większe szczegóły dotyczące uroczystości nie są znane, tym bardziej, że sami zainteresowani chcą, aby to było „kameralne wydarzenie”. Postanowiliśmy jednak puścić wodze wyobraźni i zapytać Magdę Gessler, jak ona wyobraża sobie ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Restauratorka jest przecież specjalistką od podejmowania gości i słynie z dbałości o każdy drobiazg, który wpływa na atmosferę miejsca czy wydarzenia.

Magda Gessler przeniosła ślub Małgorzaty i Radosława poza granice Polski, na Węgry, umieszczając jego akcję w jednym z zamków nad Dunajem.

Ślub byłby różowy. Byłby to duży zamek nad Dunajem i wiem który. Nie w Polsce – uśmiecha się tajemniczo Magda Gessler. – I że można rzucić dwa tysiące wianków ze świeczkami, a potem para młoda płynie na tratwie. A wszyscy goście weselni są na tarasie zamku, klaszczą i śpiewają. I grają muzykę węgierską, czardasza, a potem podają cuda, cuda, cuda… I jeszcze zimne ognie, i gwiazdy – dodaje restauratorka.

Widzicie to? 🙂 Koncepcja śmiała i oryginalna, ale nastrojowości z pewnością nie można jej odmówić. Chcielibyście mieć taki ślub?

Zobacz także: Zaskakujące wyznanie Agnieszki Szulim o Małgorzacie Rozenek i Radosławie Majdanie: „Zazdrościliśmy im”

Radosław MAjdan Małgorzata Rozenek na premierze filmu Hel

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek wezmą ślub jeszcze w tym roku (fot. AKPA)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×