Zajrzeliśmy za kulisy najnowszego odcinka „Na językach”. Co dzieje się w garderobie na kilka minut przed rozpoczęciem nagrania?

Czwarty odcinek

Kulisy czwartego odcinka programu „Na językach”

Wiosenna ramówka TVN ruszyła pełną parą już miesiąc temu! Stacja przygotowała na ten sezon kilka nowości, ale i wiele programów, które widzowie kochają od lat. Jednym z nich jest Na językach, którego reklamy do nowego sezonu rozbawił nas do łez!

Zobacz: Karolina Korwin Piotrowska i Agnieszka Jastrzębska w zwiastunach nowej serii programu „Na językach”. Oj będzie się działo!

Już dziś o godzinie 22:30 premiera najnowszego, czwartego odcinka show. Za eksperckim stołem zasiądą jak co tydzień: Barbara Pasek, Karolina Korwin Piotrowska, Agnieszka Jastrzębska, Mikołaj Lizut i prowadząca Agnieszka Szulim. Gościem specjalnym będzie tym razem Rafał Maślak.

Tylko nam udało się wejść do garderoby gwiazd na kilka chwil przed rozpoczęciem nagrań. Wszystko uwieczniliśmy na krótkich filmikach. Zobaczcie, kto poprawiał swój makijaż, kto dopieszczał fryzurę oraz który z gości znalazł czas na… czytanie książki 😉

Czwarty odcinek

Czwarty odcinek „Na Językach” – gościem programu będzie Rafał Maślak


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×