Zobacz, co działo się na spotkaniu z Alicją Bachledą-Curuś, która stworzyła biżuterię dla marki W.KRUK [FOTO + WIDEO]

Alicja Bachleda Curuś, prezentacja kolekcji EOS dla W.KRUK

Alicja Bachleda Curuś, prezentacja kolekcji EOS dla W.KRUK

Kolekcja biżuterii EOS W.KRUK

W piątkowe popołudnie marka W.KRUK zaprosiła media na wyjątkowe spotkanie. Głównymi jego bohaterami była nowa kolekcja biżuterii w portfolio marki, nazwana EOS, oraz jej autorka, Alicja Bachleda-Curuś.

To już kolejny raz, kiedy W.KRUK podejmuje współpracę z gwiazdą nad powstaniem autorskiej linii biżuterii. EOS, której nazwa wzięła się z mitologii, od imienia greckiej bogini świtu, ma nawiązywać do kobiety, która podejmuje wyzwania, jest odważna, silna, ale jednocześnie zachowuje pewną delikatność i subtelność.

Składające się na kolekcję pierścionki, a także bransolety, naszyjniki, kolczyki i nausznice wykonane są z żółtego i różowego złota oraz srebra z dodatkiem kamieni szlachetnych, m.in. brylantów i szmaragdów. Linie są subtelne, przez co każdy element kolekcji może doskonale uzupełniać codzienne, casualowe stylizacje, ale też w pełnej krasie rozkwitać wieczorem, dopełniając kreacje imprezowe.

W EOS pojawiły się motywy roślinne, z niezwykle urokliwym liściem paproci na czele, ale także wąż. Jak podczas spotkania przyznała sama Alicja, nie jest on dla niej symbolem zła, ale…

Reprezentuje transformację i jest przewodnikiem duchowym. W moim życiu zmian było i będzie wiele, a symbol węża prowadzi mnie przez nowe terytoria, dając siłę do działania – twierdzi Alicja Bachleda-Curuś.

Obejrzyjcie naszą wideorelację z tego wydarzenia.

Poszczególnym zaś elementom kolekcji EOS W.KRUK możecie dokładnie się przyjrzeć w naszej galerii.

Zobacz: Alicja Bachleda-Curuś w filmie promującym jej nową kolekcję biżuterii dla W.KRUK [WIDEO]

Stylizacja Alicji Bachledy-Curuś na prezentacji marki Kruk

Kreacja: Anna Krzyżanowska. Alicja Bachleda-Curuś na prezentacji kolekcji EOS dla marki W.KRUK


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×