TYLKO U NAS! Katarzyna Skrzynecka zdradza tajemnice ze swojego małżeństwa. Jeszcze nigdy nie powiedziała tak dużo!

Katarzyna Skrzynecka o mężu

Katarzyna Skrzynecka o mężu

Katarzyna Skrzynecka o mężu

Katarzyna Skrzynecka jest bardzo znaną aktorką. Ostatnio mogliśmy podziwiać ją także w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Tam oceniała uczestników i ich kolejne wcielenia. Sama jednak znów podda się ocenie. Niegdyś w Tańcu z gwiazdami, a niedługo w Top Chef Gwiazdy.

Zobacz: Jurorzy i uczestnicy nowej, gwiazdorskiej edycji programu „Top Chef” na konferencji prasowej [Galeria] 

Tymczasem w rozmowie z Jastrząb Post, Katarzyna Skrzynecka opowiedziała o tym, jak ważną role w jej życiu pełni gotowanie.

My z mężem mamy takie szczęście, bo my w domu gotujemy rodzinnie. Każdy z nas pracuje w innym zawodzie. Ja – w artystycznym, a mąż jest sportowcem, trenerem. Nasze pasje są niby inne, ale mamy wiele wspólnych między innymi kuchnię i gotowanie. Obydwoje bardzo lubimy gotować, eksperymentować z nowymi przepisami. Wyjeżdżamy na wakacje i przyjeżdżamy z nowymi pomysłami i przepisami. Próbujemy wszystko sami zrobić w domu, zapraszamy przyjaciół i w tej kuchni nigdy się nie kłócimy. Nie zderzamy się w tej kuchni, wciągamy też nasze dzieciaki do współpracy. Staramy się naszą córeczkę wciągać do wspólnej zabawy, jaką może być gotowanie. Musimy to robić umiejętnie. To jest też forma nauki i wspólnego spędzania czasu. Każdy z nas jest zaganiany, a nasze życie towarzyskie ogranicza się do klikania na Facebooku. Warto pobyć w realu ze swoją rodziną. Córka narysowała mi motywacyjną laurkę. Trzymajcie kciuki za mnie – mówi

Jak myślicie, czy Katarzyna Skrzynecka wygra Top Chef Gwiazdy?

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka zastała częściowo zdemolowany dom. Co się stało?

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki - Pytanie na śniadanie 25 czerwca 2016

Katarzyna Skrzynecka o mężu

Konferencja

Katarzyna Skrzynecka w Top Chef Gwiazdy


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×