Szukaj

Karolina Korwin Piotrowska w ostrych słowach skomentowała roast Kuby Wojewódzkiego! Dziennikarka stanęła w obronie Anny Dereszowskiej

Karolina Korwin Piotrowska o roast Kuby Wojewódzkiego

Karolina Korwin Piotrowska o roast Kuby Wojewódzkiego

Karolina Korwin Piotrowska skomentowała Roast Kuby Wojewódzkiego

Od wczorajszego wieczoru na językach całej Polski jest roast Kuby Wojewódzkiego. Czegoś równie kontrowersyjnego w polskiej telewizji dawno nie było. Obnażanie szokujących faktów i mitów z życia gości, wzajemne obelgi i naśmiewanie się ze wszystkich możliwych aspektów. Taki właśnie był miniony roast w wykonaniu Kuby Wojewódzkiego oraz grona polskich stand-uperów, a także Dawida Podsiadło, Piotra Kędzierskiego i Anny Dereszowskiej. Najbardziej dostało się tej ostatniej.

Zobacz: Roast Kuby Wojewódzkiego mocniejszy niż mogłoby się wydawać. Padło dużo mocnych i obraźliwych słów

Podczas trwającego ponad godzinę programu aktorce zasugerowano między innymi romans z Kamilem Durczokiem. Przedstawiono bardzo intymne, a momentami niesmaczne sytuacje.

Wczorajszy roast skomentowała Karolina Korwin Piotrowska. Tylko dla Jastrząb Post dziennikarka ostro podsumowała to, co zostało wyemitowane minionej nocy w stacji TVN. Prowadząca Magla Towarzyskiego stanęła w obronie Anny Dereszowskiej.

W amerykańskich roastach nie roastują się nawzajem roastujący. Ja patrzyłam na Anię Dereszowską i zastanawiałam się, jak dużo jest w stanie znieść. I czy miała jakiekolwiek przeczucia, że na bazie różnych plotek część ataków będzie na jej temat. To mi się bardzo nie podoba. I bardzo nie podobało mi się użycie choroby Michała Figurskiego w tym wszystkim. Ja Michała znam, lubię, to mój kolega i uważam, że to było chamstwo. Podobno miało to oglądalność. Gratuluję. Żal mi jednak Ani Dereszowskiej, bo jest fajną, miłą kobietą. Mam nadzieję, że dostała za to tyle pieniędzy, żeby iść do terapeuty, do spa i że została obsypana różami, bo chyba tylko tym można było ją ułagodzić. Ja bym wstała i wyszła. Rozumiem, że była związana umową i nie mogła tego zrobić, ale to straszne. I Michał Figurski nie zasłużył sobie na to, bo on był naprawdę na granicy życia i śmierci. Każdy, kto się śmieje z takich rzeczy jest po prostu wałem. Nie wolno śmiać się z choroby. Ja nigdy nie dotykam w moim programie tematu choroby. Nie wolno!

Karolina przyznała też, że sama nie wzięłaby udziału w podobnym programie:

Stało się, przeszło, świetna akcja reklamowa. Miał podobno nie być puszczany, no, świetny pomysł, ale ja dziękuję – dodała z ironią.

Zgadzacie się, że roast był zbyt mocny? Uważacie, że słowa, jakie padły w stronę Anny Dereszowskiej były przesadzone?

Roast Kuby Wojewódzkiego - najmocniejsze cytaty

Roast Kuby Wojewódzkiego

Karolina Korwin Piotrowska na wiosennej ramówce TVN Style 2016

Karolina Korwin Piotrowska na wiosennej ramówce TVN Style 2016


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×