Rafał Maślak spędzi Wielkanoc na imprezie! „Szykuje się bardzo ciekawie”

Jak Rafał Maślak spędzi Wielkanoc 2016?

Jak Rafał Maślak spędzi Wielkanoc 2016?

Jak Rafał Maślak spędzi w tym roku Wielkanoc?

Zanim się obejrzeliśmy, już mamy koniec marca. Czas więc na Wielkanoc. Już w niedzielę rozpoczniemy biesiadowanie. Weilu z nas zasiądzie przy suto zastawionych stołach.

Wielkanoc to czas na spotkania w gronie rodziny czy znajomych. Chętnie spotykamy się z najbliższymi po to, aby z nimi porozmawiać, ale przede wszystkim spędzić miłe chwile. Gwiazdy również mają plany na Wielkanoc. Dla wielu z nich będą to wyjątkowe święta. O swoich opowiedział między innymi Sebastian Karpiel-Bułecka.

Zobacz: Sebastian Karpiel-Bułecka będzie miał w tym roku wyjątkowe święta Wielkanocne

Rafał Maślak na co dzień jest bardzo zajęty. Praca zajmuje mu wiele czasu. W rozmowie z Jastrząb Post opowiedział, że na Wielkanoc wybiera się do rodzinnego domu. Tam jednak czeka na niego huczna impreza!

Święta szykują się bardzo ciekawe. Oczywiście, jadę do domu, ale siostry mojej mamy, które są bliźniaczkami kończą 40 lat. Wyprawiają z tej okazji mega huczną imprezę w pierwszym dniu świąt. Nie mogę się już doczekać. To jest okazja do tego, aby zjechała się cała rodzina i będzie mega sympatycznie 

Trzeba przyznać, że to bardzo oryginalny sposób na spędzenie świąt. A jak tam z Waszymi przygotowaniami do tych wyjątkowych dni?

Zobacz: Katarzyna Cichopek w tym roku spędzi święta nietypowo, a to wszystko za sprawą…dzieci! 

Jak Rafał Maślak spędzi Wielkanoc 2016?

Jak Rafał Maślak spędzi Wielkanoc 2016?

 Rafał Maślak

Rafał Maślak


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×