Jak dobrze wyglądać po 50-tce? Sekret idealnej figury zdradziła nam Danuta Stenka

Danuta Stenka

Danuta Stenka

Danuta Stenka to prawdziwa, spełniona kobieta. Gwiazda nie tylko jest świetną, uwielbianą przez widzów aktorką, ale też żoną, mamą i panią domu. To, czego można jej pozazdrościć to świetny wygląd i idealna figura. Zastanawialiście się kiedyś, co aktora robi, aby utrzymać tak oszałamiającą sylwetkę? My już wiemy 😉 W rozmowie z JastrząbPost Danuta zdradziła swój osobisty sposób na idealny wygląd po 50. roku życia:

Dieta niekoniecznie. Od czasu do czasu zdarza mi się dobrze poodżywiać. Ja mam taką potrzebę, ale nie mam systematyczności. Jestem łasuchem więc ze słodyczy nie zrezygnuję nigdy, bo bardzo je lubię. A jeśli chodzi o aktywność fizyczną to tak, mam swój zestaw ćwiczeń, które od pewnego czasu w miarę regularnie uprawiam. Takie domowe ćwiczenia. Uprawiam je niekoniecznie codziennie, czasami zdarzają się tygodniowe przerwy, ale korzystam z nich głównie dlatego, że one pomagają mi w pewnych moich problemach. I to raczej stąd się wzięła ta systematyczność, bo gdzieś tam odchodzi ból, który mi towarzyszy.

Pomyślelibyście, że gwiazda jest takim łasuchem? 🙂 Nie da się jednak ukryć, że ćwiczenia i niezaprzeczalnie – dobre geny sprawiają, że aktorka może bezkarnie jeść swoje ulubione smakołyki 🙂

Zobacz: Jaką mamą jest Danuta Stenka? Mam sobie mnóstwo do zarzucenia

Danuta Stenka z córką Wiktorią

Danuta Stenka z córką Wiktorią

Danuta Stenka - Noworoczny Obiad z Gwiazdami 2016

Danuta Stenka – Noworoczny Obiad z Gwiazdami 2016


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×