Szukaj

Izabela Janachowska o tym, jak będzie wyglądał ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska o ślubie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana

Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana to jeden z najgorętszych tematów ostatnich miesięcy. Media nie zaprzestają w spekulacjach na temat daty ceremonii. Zakochani nie zamierzają jednak ogłaszać kiedy i w jakich okolicznościach powiedzą sobie sakramentalne „tak”.

Jest to tak ważna dla nas data i ceremonia, że nasza rodzina, przyjaciele będą, ale raczej obcych nie zaprosimy, więc niech to pozostanie między nami. – zdradził w rozmowie z nami Radosław Majdan

Okazuje się, że jest pewna osoba, która mogłaby pomóc parze w zorganizowaniu weselnego przyjęcia – Izabela Janachowska. Gwiazda jest prowadzącą program na TVN Style I nie opuszczę cię aż do ślubu. Z tej okazji zapytaliśmy ją, jak wyobraża sobie ślub i wesele Małgorzaty i Radosława.

To musi być perfekcyjne! Nie znam się z Małgosią i nie mam pojęcia, co ona lubi i jaką ma wizję, a ja jestem taką osobą, że nigdy nie chciałabym narzucać komuś swoich wizji. Ten dzień ślubu ma być twoim wymarzonym dniem i myślę, że da sobie dziewczyna radę. Znając Radosława myślę, że ten ślub byłby bardzo spontaniczny, na luzie, trochę z przymrużeniem oka z dużym dystansem, na pewno będą tam fajni ludzie, będzie śmiesznie i będzie grała polska, rockowa muzyka. Jedna połówka ten pary mniej więcej wiem jakby to zorganizowała. A druga? Nie mam pojęcia. Pewnie będzie to bardziej nadęte

Ciekawe, jak Małgorzata zareagowałaby na wizję „nadętego” ślubu? Myślicie, że po takim komentarzu skorzystałaby z pomocy tancerki?

Zobacz: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na wspólnych zakupach. Ale oni się kochają!

Izabela Janachowska w drodze na pokaz Łukasza Jemioła

Fotografia: ONS

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, premiera spektaklu Casanova, fot. ONS

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, premiera spektaklu Casanova, fot. ONS


Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×