Ile Natalia Siwiec zapłaci za swoją suknię ślubną? Wiemy to. Taki budżet to marzenie każdej panny młodej [WIDEO]

Natalia Siwiec w programie

Natalia Siwiec w programie "Salon sukien ślubnych" w TLC

Ile Natalia Siwiec wyda na suknię ślubną?

Zakup wymarzonej sukienki ślubnej to ważna kwestia w przygotowaniach do ślubu. Nie jest to łatwe, szczególnie jeśli cena idealnej kreacji znacznie przeznacza budżet, jaki na ten cel może przeznaczyć panna młoda.

Natalia Siwiec ma to szczęście, że tego rodzaju rozterki jej nie dotyczą. Celebrytka w tym roku wychodzi za mąż, a w związku z czym szuka tej jedynej, wyśnionej sukni, w której stanie przed ołtarzem u boku Mariusza Raduszewskiego.

W wyborze pomagała jej ekipa programu TLCSalon sukien ślubnych„. Specjalnie dla Natalii sprowadzono najpiękniejsze kreacje uznanych zagranicznych marek. Cena każdej oscyluje wokół 20 tysięcy złotych. Te kwoty mogą robić wrażenie, ale nie na Natalii, która wyznała, że z jej budżetem może sobie na nie pozwolić.

Mój budżet na suknię jest nieograniczony. Oczywiście ekstremalnej granicy nie chcę przekroczyć, ale na suknie, które mi się podobają, z tych najwyższych półek, będzie mnie na nie stać – mówi Natalia Siwiec.

Zobacz: Natalia Siwiec w „Salonie sukien ślubnych” wybiera wymarzoną suknię ślubną

Trudno się temu dziwić, skoro Natalia chce, aby dzień ślubu był perfekcyjny pod każdym względem.

To jest bardzo wyjątkowy dzień, jedyny w życiu. Chcę, żeby (suknia – przyp. red.) była taka, jak sobie wymarzyłam – twierdzi Natalia.

Chcecie zobaczyć, jak Natalia Siwiec wybiera swoją wymarzoną suknię ślubną? Oglądajcie premierowy odcinek programu „Salon sukien ślubnych” z jej udziałem w TLC w piątek 26 lutego o godz. 22:00.

Natalia Siwiec w

Natalia Siwiec w „Salon sukien ślubnych” w TLC

Natalia Siwiec wybiera suknię ślubną w programie

Natalia Siwiec wybiera suknię ślubną w programie „Salon sukien ślubnych” w TLC


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×