Iga Lis niczym rasowa modelka! Zobacz, jak poradziła sobie na wybiegu podczas pokazu

Iga Lis na pokazie MMC

Iga Lis na pokazie MMC

Iga Lis jako modelka na pokazie marki MMC

Iga Lis postanowiła na poważnie zacząć swoją karierę w modelingu. Jesienią nastolatka podpisała kontrakt z agencją Model Plus, która zajmuje się takimi nazwiskami jak Małgosia Bela,Magdalena Frąckowiak czy Ola Rudnicka. Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa ma również na swoim koncie kampanię biżuterii Mokobelle Young oraz pokaz kolekcji Łukasza Jemioła. Kilka dni temu została wyróżniona przez prestiżowy portal o modzie Models.com, który uznał ją jako jedną z najciekawszych, nowych twarzy modelingu. 

Zobacz: Wielki sukces Igi Lis! Nastolatka wyróżniona przez najbardziej prestiżowy portal modelingowy na świecie! Jej zdjęcia widnieją obok największych nazwisk

Dziś odbył się pokaz kolecji marki MMC, w którym również na wybiegu pojawiła się Iga Lis. 15-latka zaprezentowała się w 3 wyjściach, w tym w ostatnim-finałowym była pierwszą modelką, która pojawiła się na wybiegu.

Na pierwszy rzut oka widać było, że nastolatka czuje się jak ryba w wodzie. Zobaczcie w naszym materiale, jak wypadła na wybiegu.

Zobacz także: Iga Lis na wybiegu! Pokaz MMC [Zdjęcia] 

Iga Lis po pokazie MMC

Iga Lis po pokazie MMC


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×