Beata Tadla i Hubert Urbański o roaście Michała Szpaka. Kto zrobił na nich największe wrażenie?

Beata Tadla i Hubert Urbański

Beata Tadla i Hubert Urbański

Hubert Urbański i Beata Tadla o roaście Michała Szpaka

W roaście Michała Szpaka wzięli udział m. in. Hubert Urbański i Beata Tadla. Oboje udzielili nam, krótkich wywiadów, w których opowiedzieli o swoich wrażeniach.

Okazuje się, że to nie był pierwszy roast Huberta UrbańskiegoPrzed roastem Michała Szpaka prezenter brał udział w innych tego typu inicjatywach.

Wiem, z czym to się je. Sam byłem roastowany 5 lat temu jako pierwszy na polskim rynku. Nie żałuję 0 powiedział Urbański.

Ponadto Hubert nieskromnie dodał tuż przed, że nie sądzi, żeby ktoś miał lepsze żarty od niego. Kolejną uczestniczką roastu była Beata Tadla. Dziennikarka tuż po wszystkim w rozmowie z Jastrząb Post oceniła całe wydarzenie. Największe wrażenie zrobił na niej właśnie Hubert:

Mnie się bardzo podobał Hubert Urbański. Niby taki mało utalentowany, a jednak dał z siebie sporo. Śmiałam się. Zaskakująco wystąpił Michał Szpak. Mówił przed występem, że się boi, że ma tremę, ale naprawdę poradził sobie rewelacyjnie i bardzo mnie bawił – powiedziała Tadla.

Będziecie oglądać?

Zobacz także: Jakich wątków nie można było poruszać podczas roastu Michała Szpaka? Sebastian Rejent: „To były dwie rzeczy”. Jakie?

Michał Szpak - roast Michała Szpaka w TVN

Michał Szpak – roast Michała Szpaka w TVN


Roast Michała Szpaka kiedy i o której?

Roast Michała Szpaka kiedy i o której?

Michał Szpak komentuje roast

Michał Szpak komentuje roast

Gwiazdy roastu Michała Szpaka

Gwiazdy roastu Michała Szpaka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×