Gwiazdy na naszej oscarowej imprezie! Zobaczcie, jak się bawili [Wideo]

Gwiazdy na naszej oscarowej imprezie

Za nami najważniejsza impreza roku – Oscary 2016. W nocy z niedzielę na poniedziałek oczy i uszy całej świata zwrócone były w stronę Hollywood. To właśnie tam powędrowały statuetki w ręce tych najlepszych w dziedzinie kina.

Postanowiliśmy odpowiednio nastroić się przed tą wielką ceremonią i towarzyszyć światowej sławy gwiazdom podczas wędrówki przez czerwony dywan. Tym sposobem redakcja JastrząbPost, Martini i telewizja E! zorganizowała pierwszą w Polsce imprezę, w trakcie której przybyli goście mogli śledzić na wielkim telebimie oscarowe emocje prosto z czerwonego dywanu w Hollywood! W międzyczasie goście raczyli się wspaniałym jedzeniem przygotowanym przez San Lorenzo.

Zobacz: Tłum gwiazd na naszym czerwonym dywanie: Małgorzata Rozenek, Weronika Książkiewicz, Omenaa Mensah

Na naszym czerwonym dywanie pojawili się między innymi: Omenaa Mensah, Małgorzata Rozenek z Radosławem Majdanem, Karolina Szostak, Ewa Wachowicz, Rafał Maślak, Piotr Głowacki, Agnieszka Jastrzębska, Dawid Woliński, czy też Ewa Mielnicka. 

Największą radość w trakcie Oscarów sprawił nam niewątpliwie Leonardo DiCaprio, za którego trzymaliśmy kciuki! A jakie były typy gwiazd do zdobycia statuetki Oscara? Kto kibicował naszemu ulubionemu aktorowi? Nasi goście opowiedzieli o wszystkim Agnieszce Jastrzębskiej.

Roma Gąsiorowska miała pewne wątpliwości…

Tak samo uważam, że powinien dostać, ale tak samo uważam, że nie, dlatego że wielka robota, jaką wykonał z pewnością to też nie jest tylko jego robota. Myślę, że sam fakt, że dostał szansę na zagranie tej roli to też jest podłoże do tego, aby dostać tego Oscara.

Piotr Głowacki zapowiedział Leonardo nieco czarny scenariusz:

Jest mi przykro… Mam nadzieję, że w przyszłości dostanie Oscara za rolę, za którą będzie on mu się należał. Powinien dostać Oscara w ubiegłym roku i jeśli w tym roku dostanie to sam tego pożałuje.

Marta Wierzbicka nie miała z kolei żadnych wątpliwości

On jest świetnym aktorem i powinien dostać! No powinien! Boże!

Weronika Książkiewicz przyznała się przy okazji do uczucia, jakim darzy Leonardo

Niezmiennie od lat kibicuję oczywiście Leo. Ja jestem jego ogromną fanką! Mogę nawet powiedzieć, że się w nim podkochuję od dziecka.

A jakie szanse dawali mu Małgorzata Rozenek, Dawid Woliński i Grażyna Wolszczak? Zobaczcie koniecznie wideo! 🙂

Źródło: Dzień Dobry TVN / x-news.pl


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×