Enej na Eurowizji 2017? Co o tym pomyśle sądzą sami muzycy zespołu? Wiemy wszystko!

Zespół Enej z Polski na Eurowizję 2017?

Zespół Enej z Polski na Eurowizję 2017?

Zespół Enej będzie reprezentować Polskę na Eurowizji 2017?

Finał Eurowizji 2016 za nami. Od dwóch tygodni znamy najlepszą piosenkę Europy. Chodzi o 1944 w wykonaniu Jamali z Ukrainy. Nie milkną jednak echa wokół zwycięskiej piosenki. Wielu uważa, że Ukraina wygrała dzięki niestabilnej i trudnej sytuacji politycznej w kraju. Pojawiły się nawet głosy, że jedno z państw planuje bojkot przyszłorocznego konkursu.

Zobacz: Eurowizja 2016: Polityczne echa zwycięstwa Ukrainy. Rosja zbojkotuje przyszłoroczny konkurs?  

Tymczasem my, uskrzydleni dobrym wynikiem Michała Szpaka zastanawiamy się, kto mógłby reprezentować Polskę w przyszłym roku. Na giełdzie kandydatów coraz śmielej pojawia się nazwa zespołu Enej. Wielu uważa, że to właśnie oni mają szansę na powtórzenie, a nawet poprawienie sukcesu Szpaka. Do tej pory muzycy grupy nie odnosili się do tych informacji. Nam udało się namówić ich na zwierzenia podczas Polsat SuperHit Festiwalu 2016.

My nie możemy być, bo w regulaminie konkursowym jest, że na scenie może być maksymalnie sześć osób, a nas jest ósemka, więc koniec, po problemie. My, bez chociaż jednego z członków zespołu nie występujemy. Jesteśmy zgraną paczką. Jak jest czterech muszkieterów, tak jest ośmiu enejowców – mówią

Jak myślicie, czy zespół Enej byłby dobrym kandydatem na Eurowizję 2017?

Zobacz: Zespół Enej ocenił zwycięstwo Jamali na Eurowizji 2016

Enej - konferencja prasowa Polsat SuperHit Festiwal 2016

Enej pojedzie na Eurowizję 2017?

Enej

Enej z Polski na Eurowizję 2017?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×