TYLKO U NAS! Elżbieta Romanowska uciera nosa hejterom

Elżbieta Romanowska odpowiada hejterom

Elżbieta Romanowska odpowiada hejterom

Elżbieta Romanowska o plotkach na swój temat

Elżbieta Romanowska to jedna z najbardziej charakterystycznych polskich aktorek. Szerokiej publiczności dała się poznać zwłaszcza z roli w serialu Ranczo. Tam jak Jola, żona Pietrka (w tej roli Piotr Pręgowski) stworzyła niezapomnianą kreację.

Tym razem Romanowska postanowiła się sprawdzić w czymś zupełnie nowym. Aktorka przyjęła więc propozycję wzięcia udział w piątej edycji programu Taniec z gwiazdami. Już dziś będziemy mogli zobaczyć jej pierwszy taniec. Partnerem Romanowskiej został Rafał Maserak. W sieci nie brakuje krytycznych opinii dotyczących aktorki. W rozmowie z Jastrząb Post Elżbieta Romanowska wyznała, co o nich sądzi.

Oczywiście to, że jestem kształtna jest prawdą. Po prostu jestem jaka jestem i ja tego nie ukrywam, nie neguję. Mam taki rozmiar, jaki mam. To niczego nie zmienia, ani nie dyskredytuje mnie jako człowieka. Jestem w tym programie, aby pokazać, że kobiety w takim rozmiarze też mogą się fajnie bawić, ruszać i spełniać swoje marzenia. Rozmiar nie jest najważniejszy. Wystarczy dać sobie szansę i spróbować, bo jak się nie spróbuje, to można potem tylko i wyłącznie żałować. Ja nie chcę żałować, dlatego spróbowałam. Póki co, nie żałuję i bardzo się z tego cieszę 

I takie podejście bardzo nam się podoba. A Wam?

Zobacz: Odchudzona Elżbieta Romanowska na ramówce Polsatu! Ile udało jej się zrzucić dzięki treningom do „Tańca z Gwiazdami”?

Elżbieta Romanowska o plotkach na swój temat

Elżbieta Romanowska o plotkach na swój temat

Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak - wiosenna ramówka Polsatu 2016

Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak – wiosenna ramówka Polsatu 2016


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×