Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Agnieszka Włodarczyk rozkochała w sobie największe ciacho polskiego „The Voice”! O ich płomiennym romansie aż huczy w mediach!
Agnieszka Włodarczyk rozkochała w sobie największe ciacho polskiego „The Voice”! O ich płomiennym romansie aż huczy w mediach!

Agnieszka Włodarczyk rozkochała w sobie największe ciacho polskiego „The Voice”! O...

Agnieszka Włodarczyk rozkochała w sobie największe ciacho polskiego...

Cała w lateksie Edyta Górniak jako seksowny wamp w Sopocie! Publiczność aż przecierała oczy z wrażenia!
Cała w lateksie Edyta Górniak jako seksowny wamp w Sopocie! Publiczność aż przecierała oczy z wrażenia!

Cała w lateksie Edyta Górniak jako seksowny wamp w Sopocie! Publiczność...

Cała w lateksie Edyta Górniak jako seksowny wamp...

Katarzyna Skrzynecka z córeczką i mężem na szalonych wakacjach w AFRYCE! Bajeczne zdjęcia trafiły do sieci! [DUŻO ZDJĘĆ]
Katarzyna Skrzynecka z córeczką i mężem na szalonych wakacjach w AFRYCE! Bajeczne zdjęcia trafiły do sieci! [DUŻO ZDJĘĆ]

Katarzyna Skrzynecka z córeczką i mężem na szalonych wakacjach w AFRYCE!...

Katarzyna Skrzynecka z córeczką i mężem na szalonych...

Dziś środa, 15.08.2018

Druga rocznica śmierci Ani Przybylskiej. Gwiazdy wspominają ukochaną aktorkę wszystkich Polaków
Druga rocznica śmierci Anny Przybylskiej

Od śmierci Anny Przybylskiej choć ciężko w to uwierzyć mija dziś 2 lata. Polacy wciąż wspominają aktorkę i nie mogą pogodzić się z jej śmiercią. Jej mama opublikowała ostatnio w sieci wzruszający list. Zobacz: Wzruszający list mamy Anny Przybylskiej z okazji drugiej rocznicy śmierci aktorki: „Po stracie mojej ukochanej…”

Gwiazda  miała wielu przyjaciół, również w show biznesie. Gwiazdy wciąż ciepło ją wspominają. Podziwiają jej talent aktorski i poświęcenie kariery i wielu ról dla dobra dzieci i rodziny.

Trudno mi sobie wyobrazić, że jej nie ma. Mnóstwo osób wspomina Ankę, wszystkie wspaniale. Niesamowita kobieta, nie znałam Anki naprawdę, bo nigdy nigdzie wspólnie nie grałyśmy. Dla mnie ona cały czas jest, w pamięci wszystkich. To jest abstrakcyjne pojęcie, że Anki wśród nas nie ma – powiedziała nam Kasia Zielińska

Aktorce wtóruje dr Krzysztof Gojdź.

Była przepiękną kobietą, naturalną. Nie była wyniosła ze względu na to, że jest faktycznie urodziwa, jest wspaniałą aktorką. Kojarzę ją jako skromną dziewczynę, która nie do końca czuła się dobrze na ściankach. Bardziej jako matka dzieci. Dla mnie jest trochę Angeliną Jolie piękna i oddana dzieciom, rodzinie i ludziom

Anna Kalczyńska w podobny sposób straciła przyjaciółkę.

Ania Przybylska jest cały czas w mojej pamięci. Przypomina mi bliską historie mojej przyjaźni. Ja też straciłam przyjaciółkę 5 lat temu w identycznych okolicznościach. Ania była niezwykłą osobą, pełną pasji, niezrównanego dowcipu, niesamowitej energii, którą obdarzała innych. Cały czas mam ją przed oczami, była wspaniałą matką, cudowną dziewczyną, z którą każdy chciałby się zaprzyjaźnić. Chce ja cały czas pamiętać z jej wspaniałych ról, z jej wystąpień publicznych.

Rafał Maślak pamięta Annę Przybylską głównie z ekranu.

Wspomnień mam mnóstwo. Kiedy widziałem ją na ekranie telewizora, pamiętam, że była straszną gadułą. Pamiętam, że w programie Szymona Majewskiego przegadała mu cały program. Niesamowita kobieta, pełna optymizmu, niezwykle rodzinna. Nie pchała się z butami do show biznesu. Co można powiedzieć, najlepszych zabierają.

Weronika Książkiewicz znała Anię osobiście.

Z Ania prywatnie się znałyśmy, współpracowałyśmy przy jednym projekcie. To jest niesamowita osoba, wymarzony partner, wymarzona przyjaciółka, mama. Osoba, która bardzo dużo daje, przede wszystkim siebie, na planie czy w życiu i swojej energii.

Ola Ciupa bardzo podziwiała talent i urodę aktorki.

Ania była jedną z aktorek, którą podziwiałam, uważałam za wzór kobiecego piękna. Te wspomnienia są bardzo fajne i przyjemne bo kojarzą mi się z dzieciństwem. Taka rocznica przypomina o tym, jak kruche jest życie, że ktoś może być młody, piękny, uzdolniony i w jednej chwili może to się skończyć. Dlatego należy doceniać to co mamy i cieszyć się życiem.

W naszych sercach Ania pozostanie na zawsze. W ten szczególny dzień wszyscy będziemy ją wspominać.

Zobacz: Powstanie serial o Annie Przybylskiej. Znamy tytuł, reżysera i szczegóły produkcji! Kto zagra główną rolę?

Anna Przybylska i Martyna Gliwińska znały się?

Anna Przybylska i Jarosław BieniukMój ulubiony film/serial z Anią Przybylską to…

Komentarzy: 1


Gość | 5 października 2016, 10:31

Annę Przybylską wspominają „gwiazdy” które prywatnie jej nie znały ale mają okazję pokazać swoją twarz i powiedzieć parę słów. To przykre. Przykre też, że media takie wspominki urządzają. Przykre jak wśród tych wspominających „gwiazd” jest jakiś P. Maślak, jakiś chirurg plastyczny, jakaś promowana na siłę P. Ciupa… Nie dyskredytujcie pamięci Anny Przybylskiej w taki sposób.


Dodaj komentarz
×