Wirtualna Polska

Dorota Szelągowska szczerze o wychowaniu syna. Antoni pójdzie w ślady znanej rodziny?

Dorota Szelągowska o swoim synu

Wirtualna Polska

Dosłownie kilka lat temu Dorota Szelągowska i Adam Sztaba uchodzili za parę idealną. Po 12 latach związku ich drogi się rozeszły. Muzyk od jakiegoś czasu układa sobie życie na nowo. Podobnie jest w przypadku Doroty. Prezenterka w programie Karoliny Korwin Piotrowskiej zdradziła, że ma partnera.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zobacz: Dorota Szelągowska jest znowu zakochana! Kim jest jej nowa miłość? 

Dorota na co dzień jest szczęśliwą mamą piętnastoletniego Antoniego. W rozmowie z Jastrząb Post przyznała, że nie zamierza wysyłać syna do talent show z udziałem dzieci. Przewidziała dla niego inną drogę.

Mój syn występuje. Chodzi do szkoły, która kształci go w różnych kierunkach, myśli poważnie o aktorstwie, natomiast uważam, że jest to ciężka praca i nie tędy droga. Najpierw trzeba coś osiągnąć, pochodzić na castingi, poczuć smak porażki. Pójście gdzieś, gdzie możesz być wyniesiony na pięć minut, może być krzywdą dla dziecka. Nie neguję programów dla dzieci. Idą tam pewnie dzieci, które są gotowe. Ja wybieram dla swojego dziecka zupełnie inną drogę. Sama dostałam się do telewizji, jak już byłam pełnoletnia. Miałam 18 lat jak pojechałam na casting do Roweru Błażeja. Moja mama nie była słynną pisarką Agnieszką Grocholą i nie napisała książki, a jednak się do tej telewizji dostałam. Życie za mnie wybrało. To, że kiedyś projektowałam i jakieś rzeczy robiłam, to nagle się okazało, że będę dziennikarką. Teraz udaje mi się godzić moje dwie pasje. Myślę, że na początku nie byłam dobrą prowadzącą. Myliłam się, prowadziłam program na żywo i recytowałam. To jest praca. Nie chciałabym, aby moje dziecko poczuło, że to jest chwila. Ciach i sława. To nie o to w tym wszystkim chodzi. Jeśli ktoś chce się dostać do show-biznesu po to, aby stać na ściankach, to ja mu serdecznie współczuję 

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Dorota wyznała też, jak wychowuje się syna wśród tak znanej rodziny.

Sławna mama, sławny tata i sławna babcia do tego. Był taki moment, że zaczął w życiu trochę „fifarafić”. Dostał taką nauczkę, że myślę, że już nie będzie. On wie o tym, że nie zasłużył sobie niczym na żaden splendor. To nie jest jego. Jeśli chce być aktorem, celebrytą, to niech na to zasłuży. Fejm dla fejmu? Sorry, słabe!  

Zgadzacie się z Dorotą?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zobacz: Jak mieszka Dorota Szelągowska? Jej willa przeszła ogromną metamorfozę

Dorota Szelągowska o synu

Dorota Szelągowska o synu

Wirtualna Polska
Syn Doroty Szelągowskiej – ile ma lat, jak się nazywa?

Syn Doroty Szelągowskiej – ile ma lat, jak się nazywa?


Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×