Szukaj

Dominika Gwit szczerze o swoim efekcie jo-jo. Popełniła żywieniowy błąd?

Dominika Gwit skomentowała swój efekt jojo

W ubiegłym roku Dominika Gwit osiągnęła jeden z największych sukcesów w swoim życia. Po długoletniej walki z nadwagą w końcu udało jej się zrzucić nadprogramowe kilogramy. Dzięki specjalnej diecie i regularnym, intensywnym treningom w niespełna rok aktorka pozbyła się aż 50 kilogramów. Swoim sukcesem i pozytywną energią postanowiła zarażać innych. Tym sposobem w programie Dzień Dobry TVN widzowie mogli śledzić jej cykl Odważ(e)ni, w ramach którego gwiazda przygotowywała reportaże o osobach, które podobnie jak ona schudły.

Niestety od kilku miesięcy Dominika prezentuje się w coraz większej wersji. Sama przyznała, że dopadł ją nieszczęsny efekt jojo, który nadszedł gdy ta wyszła z diety. Dzisiaj nie da się ukryć, że aktorka sporo przytyła. Co było tego powodem?

Przytyłam, wszyscy to widzą, aczkolwiek nie mam żadnych problemów ze zdrowiem. Czuję się bardzo dobrze, właściwie w końcu czuję się wolna, jest jakieś połączenie ciała z umysłem. Jest dobrze. Staram się zdrowo jeść, trenować, ale nie zawsze mi to wychodzi, tak jak każdemu.

Chociaż do Dominiki wróciły kilogramy nie oznacza to, że gwiazda zapomniała o zasadach zdrowego odżywania. Czy doradza w tej kwestii swoim znajomym?

Ja absolutnie nikomu, niczego nie sugeruję, nie mówię nikomu, co ma robić. Nie jestem żadną ekspertką, sama mam problem, z którym całe życie się borykam i nie mam prawa nikomu, niczego doradzać i mówić. Jeżeli ktoś się zapytana, co ja myślę na dany temat to oczywiście, natomiast absolutnie sama nie doradzam.

Myślicie, że efekt jojo, który dopadł Dominikę był nieunikniony, czy dało mu się jednak zapobiec? Zmagaliście się kiedyś z dodatkowymi kilogramami?

Zobacz: Katarzyna Bosacka o efekcie jo-jo Dominiki Gwit. Dlaczego znowu przytyła? “Powodów może być kilka”

Dominika Gwit - konferencja prasowa serialu Singielka

Dominika Gwit – konferencja prasowa serialu Singielka

Dominika Gwit zrezygnowała z diety

Dominika Gwit zrezygnowała z diety


×