Szukaj

Uczestniczki „Projekt Lady” po programie znowu noszą odważne stylizacje. Małgorzata Rozenek komentuje: „Sama to rozumiem”. Co za usprawiedliwienie!

Małgorzata Rozenek-Majdan o uczestniczkach Projektu Lady

Małgorzata Rozenek-Majdan o uczestniczkach Projektu Lady

Małgorzata Rozenek utrzymuje kontakt z uczestniczkami Projekt Lady

Już niedługo ruszają zdjęcia do kolejnej edycji programu Małgorzaty Rozenek „Projekt Lady”. Produkcja okazała się ogromnym hitem stacji TVN. Podczas sesji zdjęciowej do grudniowego wydania magazynu Cosmopolitan zapytaliśmy gwiazdę, czy utrzymuje z nimi kontakt.

Oczywiście, że tak. Mam kontakt z nimi. Wiem, co się u nich dzieje. Bardzo się cieszę, bo ten program naprawdę odniósł duży sukces nie tylko telewizyjny pod względem oglądalności, ale odniósł też bardzo duży sukces, jeśli chodzi o to, jak pomógł dziewczynom – powiedziała nam Gosia

A czy zdarzyło się Małgorzacie zwrócić uwagę którejś z dziewczyn już po zakończeniu programu?

Nie. Ja bym była naprawdę hipokrytką, gdybym tak mówiła. Sama rozumiem tą potrzebę założenia czegoś krótszego, więc jeśli chodzi o sukienki to nie długość sukienki świadczy o tym, czy jesteś damą czy nie, ale ale to, jakim jesteś dla innego człowieka, czy pomagasz innym, czy jesteś życzliwy dla ludzi. To jest najważniejsze – zdradziła nam

Dowiedzieliśmy się również, czy Rozenek planuje wytatuować swoje ciało! Więcej w wideo.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek krytykuje reklamę portalu, w której wykorzystano jej wizerunek: „Można to było zrobić dużo lepiej. Żałuję, że…”

Małgorzata Rozenek - finał "Projekt Lady"

Małgorzata Rozenek o uczestniczkach Projekt Lady


Stylizacje uczestniczek - finał

Stylizacje uczestniczek - finał "Projekt Lady"

Małgorzata Rozenek - finał

Małgorzata Rozenek - finał "Projekt Lady"

,,Projekt Lady

,,Projekt Lady" sukcesem TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×