Lara Gessler nakręciła warszawską odpowiedź na teledysk Justina Timberlake’a! Do wideoklipu zaprosiła gwiazdę telewizji [WIDEO]

lara gessler mateusz hladki teledysk 1

lara gessler mateusz hladki teledysk 1

Teledysk Lary Gessler

Całkiem niedawno, bo w maju, Justin Timberlake zaprezentował światu swój najnowszy teledysk. Wideo do niezwykle optymistycznego utworu „Can’t Stop the Feeling” powstawało w różnych lokalizacjach, z różnymi ludźmi, którzy w poskokach i pląsach dają upust radości.

Dobra energia płynąca z wideoklipu udzieliła się także jego widzom. Teledysk ma na YouTubie już ponad 81 milionów odsłon i prawie 550 tys. polubień.

Jak się okazuje, pozytywne wibracje hitu poczuła także Lara Gessler oraz jej przyjaciółka Patrycja Pankiewicz, współautorka bloga Loca-love.pl. Dziewczyny wpadły na pomysł nakręcenia warszawskiej odpowiedzi na „Can’t Stop the Feeling”.

Do swojego teledysku zaprosiły osoby kojarzące się im ze stolicą, w tym gwiazdy. Jednym z bohaterów klipu jest dziennikarz „Dzień Dobry TVN„, Mateusz Hładki.

Wpadliśmy na szalony pomysł, konkretnie moja (przyjaciółka) Patrycja (współprowadząca bloga – przyp. red.) na nakręcenie warszawskiej odpowiedzi na teledysk Justina Timberlake’a „Can’t Stop the Feeling” – opowiedziała Jastrząb Post Lara Gessler. – Spędziłyśmy cały dzień, nagrywając cudownych ludzi, bardzo energetycznych, takich, którzy się nam kojarzą z Warszawą, w różnych, charakterystycznych miejscach. Mateusz był jedną z gwiazd, nie mogło go zabraknąć – dodała.

Jak Mateusz zareagował na pomysł Lary i Patrycji?

Na początku szalenie podnieciłem się na samą myśl, a potem przyszła mi do głowy refleksja: „Stary, co ty robisz!”. Ale nie byłem w stanie odmówić Larze – przyznaje Mateusz Hładki. –  Każdy z nas musiał znaleźć inne miejsce, jak w oryginalnym teledysku. Długo się zastanawiałem, gdzie. Myślałem, że może w redakcji „Dzień Dobry TVN”, w studiu. Aż Lara mówi: „Nie! Zróbmy to w Delikatesach”. Więc w teledysku widać, jak tańczę z ogórkiem, jak zagryzam ogórka konserwowego, jak żongluję pomidorami, maślanką, mieszam w kiszonej kapuście, wszystko w rytmie tego hitu. Zabawa była przednia! Dodam tylko, że się rozbieram

Lara Gessler ma nadzieję, że polski teledysk do „Cant' Stop the Feeling” dotrze do wykonawcy hitu.

Mam nadzieję, że się spodoba i może dotrze do Justina – mówi Lara.

Nie możemy się doczekać, kiedy wideo ujrzy światło dzienne!

Zobacz także: Lara Gessler i Patrycja Pankiewicz radzą, jak zorganizować idealny piknik

Justin Timberlake – Can’t Stop the Feeling. Teledysk:


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×