Dla kobiet solidne koturny, dla mężczyzn pantofle. Buty Kazar dopełniły nową kolekcję Łukasza Jemioła [FOTO + WIDEO]

buty kazar kolekcja łukasz jemioł jesień 2016

buty kazar kolekcja łukasz jemioł jesień 2016

Buty Kazar w pokazie kolekcji Łukasza Jemioła jesień-zima 2016/2017

Bez mocnej podstawy, bez odpowiednich butów, każda stylizacja jest niekompletna. A często jest nawet tak, że to właśnie buty stanowią o całej oprawie i nadają ubraniom charakteru.

W pokazie kolekcji ubrań Łukasza Jemioła na sezon jesień-zima 2016/2017 sięgnięto po obuwie z damskiej i męskiej linii marki Kazar.

Na wybiegu pojawiły się sandały w stylu retro o bardzo mocnej linii: na grubym obcasie słupku, w kolorze beżowym, czarnym i błękitnym. Były także klapki na grubej podeszwie i obcasie, czarne i beżowe, z modnymi frędzlami. Panom dedykowano klasykę w stylu vintage: czarne i brązowe skórzane wsuwane pantofle.

Wybieraliśmy buty z Agnieszką Ścibior, która cudownie wystylizowała ten pokaz. Rzeczywiście, było cyzelowanie z ogromnej ilości butów czegoś, co będzie spójne z kolekcją. To trwało parę tygodni. Myślę, że widać tę pracę. Cenię markę Kazar za jakość, za elastyczność, za ogromną ilość wzorów, za to, że mogę z nimi pracować w każdym sezonie i spełniają moje najbardziej szalone wymysły. Są liderem na rynku i myślę, że widać było to, że oni są w trendach, albo nawet wykraczają poza nie

Wszystkie modele butów Kazar użyte w pokazie kolekcji Łukasza Jemioła na jesień-zimę 2016/2017 obejrzycie w naszej galerii. Które podobają się wam najbardziej?

Zobacz: Plejada gwiazd na pokazie kolekcji Łukasza Jemioła na jesień 2016 [GALERIA FOTO]

Łukasz Jemioł po pokazie kolekcji na sezon jesień-zima 2016/2017 (fot. AKPA)

Łukasz Jemioł po pokazie kolekcji na sezon jesień-zima 2016/2017 (fot. AKPA)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×