Po eliminacjach do Eurowizji mówili o niej wszyscy. Aleksandra Gintrowska wyjechała do L.A. i teraz podbija świat muzyki. O jej nowym klipie piszą amerykańskie media [WIDEO]

Ola Gintrowska Best That I've Felt Teledysk

Teledysk Oli Gintrowskiej Best That I’ve Felt

Chociaż preselekcje do Eurowizji 2016 wygrał Michał Szpak, najwięcej emocji wzbudził występ Aleksandry Gintrowskiej. Przebrana za syrenę wokalistka długo była na językach polskich i zagranicznych mediów. Teraz znów o Polce piszą międzynarodowe serwisy, a wszystko za sprawą nowej piosenki i teledysku Best That I’ve Felt, która swoją premierę miała wczoraj na VEVO.

Kolorowy, wakacyjny i do tego na światowym poziomie utwór ma szansę stać się biletem Gintrowskiej do międzynarodowej kariery. O teledysku Best That I’ve Felt napisało już kilka zagranicznych serwisów, na czele z opiniotwórczym amerykańskim magazynem PopMatters, który porównuje go do Firestone Kygo. Z kolei użytkownicy portalu iHeartRadio z całego świata mają okazję posłuchać piosenki w wersji akustycznej.

Zobacz: Producent Beyonce zachwycony Olą Gintrowską. Polska piosenkarka ma szansę na międzynarodową karierę. Jak to możliwe?

Wraz z premierą teledysku Best That I’ve Felt Gintrowska zmieniła pseudonim na O.L.A., który o wiele szybciej wpada w pamięć i łatwiejszy do wypowiedzenia szczególnie w Ameryce. A tam wokalistka poczyna sobie w najlepsze. Niedawno pojawiła się na gali Billboards 2016 (zobacz), na której pozowała na czerwonym dywanie w towarzystwie topowych gwiazd i bawiła się m.in z Rihanną, a wcześniej pojawiła się na Grammy 2016 gdzie spotkała się z Caitlyn Jenner.

Czy O.L.A. zostanie międzynarodową gwiazdą? Teledysk Best That I’ve Felt jest najlepszym krokiem w tym kierunku.

Zobacz: Ola Gintrowska wśród największych gwiazd na Grammy!

PopMatter o teledysku Oli Gintrowskiej "Best That I've Felt"

PopMatter o teledysku Oli Gintrowskiej „Best That I’ve Felt”

Ola Gintrowska promuje teledysk Best That I've Felt w USA / zdjęcie: O.L.A. na Billboards 2016

Ola Gintrowska promuje teledysk Best That I’ve Felt w USA / zdjęcie: O.L.A. na Billboards 2016


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×