Tylko u nas! Anna Powierza szczerze o swojej nadwadze: „U mnie to była po prostu choroba. Utyłam zbyt dużo w zbyt krótkim czasie”

Anna Powierza o nadwadze

Anna Powierza o swojej chorobie

Coraz częściej na czerwonych dywanach możemy widzieć Annę Powierzę. Aktorka powróciła do medialnego życia po urodzeniu dziecka i swojej chorobie.

Wczoraj spotkaliśmy Anię na Różach Gali 2016. Zapytaliśmy ją, czy już osiągnęła zamierzony cel w swojej diecie i powróciła do wagi sprzed ciąży.

Jeszcze nie wróciłam. Jeszcze mi parę kilo brakuje, ale walczę cały czas i wrócę, i mam nadzieję, że z nowym rokiem zacznę już nowy etap w życiu. Także będę po dietach, po odchudzaniu – powiedziała nam

Jak się okazuje, nie tylko zbędne kilogramy były powodem jej obecnej metamorfozy. Przyczyniły się do niej również brak samoakceptacji i choroba.

Nie lubiłam siebie większej i grubszej. Utyłam zbyt dużo w zbyt krótkim czasie. W związku z tym ja chcę po prostu na razie wrócić do siebie i jak będę z powrotem w mojej starej skórze no to się zacznę zastanawiać po co mi to było, czy jestem szczęśliwa, czy może szczęśliwsza byłam mając dziesięć kilo więcej. Na razie mam swój cel. Chcę wrócić do tego, co było przed ciążą i jeszcze mi trochę brakuje. Okazało się, że u mnie to jest po prostu choroba – zdradziła w naszym wywiadzie

Więcej w naszym materiale.

Zobacz także: Plejada gwiazd na Różach Gali 2016! Kto przybył? [Galeria]

Anna Powierza - Róże Gali 2016

Anna Powierza – Róże Gali 2016


Anna Powierza - Kuchnia +

Anna Powierza - Kuchnia +

Anna Powierza - 17. urodziny Na dobre i na złe

Anna Powierza - 17. urodziny Na dobre i na złe

Anna Powierza - wycieczka rowerowa

Anna Powierza - wycieczka rowerowa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×