TYLKO U NAS! Anna Popek zdradziła szczegóły swojego programu. Wiemy, kim jest jeden z uczestników „Akcji wakacje”

Anna Popek o programie Akcja wakacje

Anna Popek o programie Akcja wakacje

Anna Popek o swoim programie Akcja wakacje

Anna Popek to jedna z tych osób, których dobra passa w Telewizji Polskiej wciąż trwa. Przypomnijmy, że jakiś czas temu dziennikarka odeszła z zespołu prowadzących Pytania na śniadanie i przeszła do TVP 1. Tam została gospodynią show Świat się kręci. Niestety, nad programem zawisły czarne chmury. Mówi się, że może on zniknąć z anteny.

Zobacz: Czarne chmury nad hitem TVP. „Świat się kręci” może zniknąć z anteny

Tymczasem Anna Popek nie musi martwić się, że zostanie bez pracy. Dziennikarka poprowadzi bowiem program Akcja wakacje, którego bohaterami będą osoby działające charytatywnie i społecznie poświęcając się dla innych. Nigdy oni nie byli na zagranicznych wakacjach. 10 osób wyjedzie na tygodniowe wczasy all inclusive wraz ze swoimi rodzinami. Audycja będzie emitowana w sobotnie popołudnia. Pierwszy odcinek będzie można zobaczyć już 25 czerwca o godzinie 13:00 na antenie TVP 1. W rozmowie z Jastrząb Post, dziennikarka dała namówić się na zwierzenia. Zdradziła kilka szczegółów Akcji wakacje.

Bardzo się cieszę. To moje marzenie od wielu, wielu lat spełnia się w tym roku, ale program jest niezwykle wartościowy. Nie przypuszczałam, że mój program autorski – choć powinna powiedzieć, że jestem tylko częścią autorów, którzy ze mną pracują przy nim, żeby nie zabrzmiało nieskromnie – będzie dawał tyle dobrego ludziom. My naprawdę wyciągamy, wyłuskujemy prawdziwych, wyjątkowych ludzi. Chłopak, który przebył raka, ma odciętą nogę, a teraz sam pomaga w hospicjum, organizuje drużynę sportową, a jeszcze prowadzi radio dla osób chorych onkologicznie. Jest pełen wiary i uśmiechu. Zabieramy go wraz z narzeczoną na wyprawę. Po raz pierwszy pojadą za granicę, bo nie było uch na to stać. To nie będzie program taki tylko podróżniczy, wyciskacz łez czy o nieszczęściach. Pokazujemy, że dobro wraca. Cieszę się, że jesteśmy ta kroplą sprawiedliwości, która pada na szalę i wyrównuje niesprawiedliwe losy naszych bohaterów 

Będzie oglądać program Akcja wakacje, który poprowadzi Anna Popek?

Zobacz: Anna Popek ujawniła kulisy niezapomnianego wieczoru panieńskiego: „Nagle weszli w płaszczach kąpielowych i…”

Jak mieszka Anna Popek?

Anna Popek o swoim nowym programie

Anna Popek, Agata Młynarska - 500. odcinek Świat się kręci

Nowy program Anny Popek


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×