Fanka Edyty Górniak zaśpiewała piosenkę „Grateful”. To wykonanie przejdzie do historii internetu. Hit!

Danka z iSing w piosence Edyty Górniak

Danka z iSing w piosence Edyty Górniak

Danka z iSing śpiewa cover „Grateful” Edyty Górniak

Karaoke to jedna z najpopularniejszych form rozrywki. Fani na całym świecie uwielbiają śpiewać piosenki swoich ulubionych artystów do profesjonalnego podkładu. Moda na taką formę spędzania czasu przybyła do polski już dawno, jednak jeszcze większą popularnością cieszy się ostatnio ruszanie ust do muzyki. Polskie gwiazdy już podchwyciły ten trend!

Zobacz: Nagranie programu „Lip Sync Battle”: Marta Wierzbicka, Piotr Kędzierski, Antek Królikowski [galeria]

Na jednym z popularnych portali z karaoke pojawiła się piosenka Edyty Górniak Grateful, którym wokalistka chciała wygrać polskie preselekcje do Eurowizji 2016. Ostatecznie zajęła 3. miejsce, ale fani z całego kraju i tak pokochali jej nową muzyczną propozycję.

W internecie pojawiły się pierwsze covery utworu, ale tylko jeden z nich zwrócił naszą szczególną uwagę i… na pewno będzie hitem internetu! Chodzi o wykonanie zaprezentowane przez Dankę ze strony iSing, która ma na swoim koncie ponad 5500 coverów. Pani Danuta pochodzi z Poznania i ma 66 lat. Jej pasją jest oczywiście śpiewanie.

Mamy wiele ulubionych karaoke w wykonaniu Danki, ale już dziś wiemy, że jej wersja Grateful będzie przez nas odtwarzana wyjątkowo często! Kochamy ten cover od pierwszej sekundy. A po ilu nutkach wy się uśmiechniecie? 😉

Edyta Górniak skomentowała wygraną Michała Szpaka na preselekcjach do Eurowizji 2016

Edyta Górniak doczekała się pierwszych coverów piosenki „Grateful”


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×