Szukaj

Bovska nagrała nowy przebój! Lepszy od piosenki z „Drugiej szansy”?

Bovska sprzedała cały nakład płyty Kaktus

Bovska sprzedała cały nakład płyty Kaktus

Bovska Dachy. Nowa piosenka i teledysk

BOVSKA wdarła się na polską scenę muzyczną niespodziewanie i z przytupem. Jej pseudonim wywodzi się od nazwiska 31-letniej Magdy Grabowskiej-Wacławek, o której mowa. Piosenkarka est absolwentką Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina oraz warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Oprócz tworzenia własnych utworów na koncie ma pisanie muzyki na orkiestrę smyczkową oraz do filmów animowanych.

Piosenkarka dała poznać się szerszemu gronu publiczności po wydaniu piosenki Kaktus, która stała się motywem przewodnim serialu Druga Szansa.

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska śpiewa piosenkę z „Drugiej szansy”. Jak wyszło?

11 marca miała miejsce premiera debiutanckiej płyty Bovskiej pod tytułem Kaktus. Pierwszy nakład albumu sprzedał się w mgnieniu oka:

  W tej chwili kończy nam się pierwszy limitowany nakład i musimy zamówić nowy dodruk – Napisano kilka dni temu w oświadczeniu na Facebooku wokalistki.

Po sukcesach dwóch pierwszych singli, które zostały odsłuchane na YouTubie już dwa miliony razy, przyszedł czas na wydanie trzeciego utworu promującego krążek. Wybór padł na piosenkę Dachy.

Posłuchajcie, jak brzmi BOVSKA w spokojniejszym repertuarze. Podoba się Wam?

Piosenka z Drugiej Szansy - "Kaktus" BOVSKA

Bovska prezentuje nową piosenkę „Dachy”


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×