Szukaj

Beata Szydło pojawiła się na Jasnej Górze. Rodzina Radia Maryja przywitała ją bardzo gorąco

Beata Szydło w Częstochowie

Beata Szydło w Częstochowie

Beata Szydło na Jasnej Górze

Przywódcy Prawa i Sprawiedliwości od kilku dni mają na głowie wiele obowiązków. Wszystko przez dwa wydarzenia. Pierwszym jest szczyt NATO, który odbył się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Przy tej okazji Barack Obama spotkał się z Andrzejem Dudą. O słowach prezydenta USA mówił cały świat.

Zobacz: Polscy publicyści skomentowali spotkanie Baracka Obamy i Andrzeja Dudy:”K…, jaki wstyd” To nie wszystko!

Drugim ważnym wydarzeniem jest pielgrzymka słuchaczy Radia Maryja, którzy dziś dotarli na Jasną Górę. Na miejsce przyjechała między innymi szefowa rządu Beata Szydło. W swoim przemówieniu powiedziała między innymi:

Nasza Ojczyzna, Polska, jest demokratycznym państwem prawa, w którym jest wolna prasa, wolne media, jest wolność zgromadzeń, wolność słowa. To są wartości, o które Polacy upominali się i walczyli bardzo długo. I tych wartości nie pozwolimy sobie odebrać. Polska jest państwem suwerennym i to tutaj w Polsce, my Polacy, rozwiązujemy nasze wewnętrzne sprawy, spory polityczne i razem budujemy naszą wspólnotę. I musimy się o to upominać i głośno mówić. Bo tak jak my, Polacy, nie próbujemy układać życia innym, tak i my upominamy się o to samo: nie układajcie nam życia, sami sobie świetnie poradzimy
W Częstochowie powitały ją prawdziwe tłumy. Zobaczcie zdjęcia i posłuchajcie całego wystąpienia pani premier.

Beata Szydło w Częstochowie

Beata Szydło w Częstochowie (screen z YouTube)

Tłumy pielgrzymów powitały Beatę Szydło na Jasnej Górze

Tłumy pielgrzymów powitały Beatę Szydło na Jasnej Górze (screen z YouTube)


Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Przepraszam, ale muszę tak powiedzieć. Brzydzę się taka premier. Kłamczucha, dwulicowa, całkowicie podporządkowana kurduplowi. Wstyd.. A do tego gruba baba. Najwyższa pora przejść na dietę bo te broszki nie będzie gdzie wcisnąć.Pani Beato jest jeszcze czas aby się opamiętać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Gość pisze:

    Jak mozna tak klamac? I to przed plebanamk i krzyzem… Hipokryci

  • rzygam na ich widok pisze:

    TAKA DZISIAJ MĄDRA WRAZ Z KURDUPLEM I MALINIAKIEM , A WCZORAJ TRZEBA BYŁO SIĘ TAK WYMĄDRZAĆ DO PREZYDENTA OBAMY, A NIE MALINIAK ZROBIŁ SIE CZERWONY JAK BURAK I GĘBY NIE OTWORZYŁ …FAŁSZYWCY JEDNI…W TV PIS TEŻ ODWRÓCILI KOTA OGONEM , ŻE OBAMA UZNAŁ NASZ KRAJ WZORM DEMOKRACJI… RACZEJ PRZYMUŁÓW PIS WZAJEMNEJ ADORACJI…

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×