Anna Oberc bardzo przeżyła swój rozwód. Aktorka zdradziła, że musiała skorzystać z pomocy specjalisty

Anna Oberc o rozwodzie

Anna Oberc o swoim rozwodzie

Długoletnie i stabilne związki są w show-biznesie bardzo trudne. Wszystko przez charakterystykę pracy ludzi mediów, która wymaga od nich mobilności, ciągłej gotowości i częstych wyjazdów służbowych. Wszystko to sprawia, że gwiazdy często się rozwodzą. Ostatnio o kulisach swojego rozstania z kolejnymi żonami opowiedział Dariusz Michalczewski.

Zobacz: Dariusz Michalczewski zdradza, ile musiał zapłacić byłym żonom za rozwód. Padają konkretne sumy! Ogromne!

Kolejną osobą, która ujawniła, jak ciężkim przeżyciem był dla niej rozwód jest Anna Oberc. Aktorka pojawiła się w Dzień Dobry TVN i wyznała, że rozstanie z byłym mężem kosztowało ją trochę nerwów. Było to dla niej nowe doświadczenie:

Oczywiście bałam się rozwodu, to była trudna decyzja. Dodatkowo byłam wtedy bardzo młoda, miałam 29 lat. Może było mi łatwiej, bo nie mieliśmy jeszcze wspólnych dzieci. Cieszę się, że się odważyłam, że umiałam się zmotywować. Taka potrzeba była we mnie. Oczywiście całe moje otoczenie mówiło: ,,jak śmiesz, jak możesz” – bo takie mamy społeczeństwo. Ale po co tkwić w czymś, co jest po prostu złe.

Okazuje się, że Anna Oberc potrzebowała w tamtym czasie pomocy specjalisty:

Zaskoczę Was być może, ale chodziłam do psychologa i bardzo mi to pomogło w moich decyzjach, w stanowieniu o sobie, w rozwoju osobistym. Miałam fantastyczną panią psycholog, która pomogła mi w pewnych rzeczach.

Na szczęście z perspektywy czasu, gwiazda nie żałuje swojej decyzji o małżeństwie:

Ja dosyć młodo wyszłam za mąż i absolutnie tego nie żałuję, bo dzięki temu mam jakieś doświadczenie za sobą.

Pierwszy rozwód zawsze kosztuje wiele emocji, często niepotrzebnych. Starsi koledzy z show-biznesu wielokrotnie przyznawali się, że kolejne rozstania już tak nie bolą. Mimo wszystko nikomu tego nie życzymy 😉

 

 

Biało-czarne kurtki i płaszcze na jesień. Anna Oberc (fot. AKPA)

Anna Oberc nie żałuje swojego pierwszego małżeństwa

Anna Oberc

Anna Oberc korzystała po rozwodzie z pomocy z psychologa


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×