Anja Rubik w bardzo zmysłowym teledysku swojej przyjaciółki. Top modelka wystąpiła nago [WIDEO]

anja rubik mary komasa lost me

Anja Rubik w teledysku do singla Mary Komasy

Anja Rubik nie boi się nagości. Zwłaszcza jeśli tę, np. na planie sesji zdjęciowej, usprawiedliwiają względy artystyczne. Być może właśnie dlatego bez trudu udało się ją namówić do występu w teledysku jednej z najciekawszych polskich wokalistek ostatnich lat, a przy okazji swojej przyjaciółki, Mary Komasy do singla „Lost Me”.

O swoim udziale w klipie modelka opowiadała podczas zakończonego niedawno Netia Off Festival w Krakowie.

Ona zaczęła myśleć o tym, żeby coś wspólnie zrobić. Do tego doszedł jej brat, Jan (Komasa, reżyser teledysku – przyp. red.). Wspólnie zaczęli budować koncept na klip, który niesamowicie dokładnie prezentuje mnie i to, przez co przechodzę w tej chwili. Pod względem zawodowym i prywatnym. Pewna nagość w tym projekcie była zaplanowana, ale posunęliśmy się nieco dalej będąc na planie. Tam nie ma żadnej wulgarności. Wszystko jest delikatne. Nie mam z tym problemu. Zawsze decydowałam, kiedy wystąpię nago przed fotografem i czy to ma sens – zdradziła Anja Rubik w rozmowie z „Dzień Dobry TVN”.

Zobacz więcej: Dlaczego Anja Rubik zgodziła się wziąć udział w teledysku Mary Komasy? [WIDEO]

Odważny klip w reżyserii Jana Komasy wyprodukowany przez największą teledyskową agencję w Polsce OCR Creations ujrzał właśnie światło dzienne. To bardzo zmysłowe wideo, obezwładniające nie tylko wyjątkowymi zdjęciami autorstwa Piotra Sobocińskiego Jr. i Radosława Ładczuka, ale też siłą przekazu utworu i melancholijną ścieżką dźwiękową.

Zarówno Anja, jak i Mary występują w nim niekompletnie ubrane. Ale w oczy rzuca się przede wszystkim ich fizyczne podobieństwo – szczupłe, blondwłose, o podobnych rysach twarzy, wyglądają jak siostry.

Zobaczcie to nagranie. Podoba się wam? Lepsze niż poprzedni wideoklip – „Chleb” Doroty Masłowskiej – z Anją w roli princess dresiary?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×