Szukaj

Agnieszka Jastrzębska w Cannes! Dziennikarka ujawniła kulisy największego festiwalu filmowego na świecie [Wideo]

Agnieszka Jastrzębska ujawnia kulisy Festiwalu w Cannes

Festiwal w Cannes należy do jednego z najbardziej prestiżowych na całym świecie. Największe produkcje filmowe, najzdolniejsi reżyserowie, najpiękniejsze aktorki i najprzystojniejsi aktorzy. Któż nie marzy o tym, aby choć raz w życiu móc przejść się po legendarnym czerwonym dywanie?

Jest kilka szczęśliwych Polek, którym udało się obcować z największymi gwiazdami na największym festiwalu świata. Do tego grona należą między innymi Grażyna Torbicka, Margaret, Karolina Gilon i Agnieszka Jastrzębska.

Zobacz także: Agnieszka Jastrzębska na festiwalu w Cannes

Dziennikarka stacji TVN nie byłaby sobą, gdyby nie sporządziła specjalnej relacji prosto z Cannes. Jak wyglądał festiwal jej dziennikarskim okiem?

Okazuje się, że samo zdobycie akredytacji na czerwony dywan nie należy do najprostszych zadań i wymaga ogromnej cierpliwości:

My dziennikarze zaczynamy na festiwalu pracę bardzo wcześnie, bo już przed 9 rano. Wszystko to dlatego, że trzeba się pojawić w pałacu festiwalowym i za każdym razem, na każdą wieczorną premierę na czerwony dywan się zaakredytować i później poczekać na to, czy tą akredytację się dostanie – zdradza prezenterka

Dziennikarze muszą być ciągle w gotowości także w kwestii eleganckiego ubioru:

W związku z tym, że na czerwonym dywanie musimy być w pełni galowo ubrani, to po akredytacje musimy przyjść galowo ubrani.

Gorzej, jeśli akredytacja nie zostaje przyznana i wystrojeni dziennikarze muszą wrócić do domu. Na całe szczęście taka sytuacja nie spotkała ekipę Dzień Dobry TVN 🙂

Zobaczcie relacji Agnieszki Jastrzębskiej prosto z Cannes!


Źródło: Dzień Dobry TVN / x-news.pl

Kreacja: Bizuu. Agnieszka Jastrzębska na festiwalu w Cannes 2016 (fot. ONS)

Kreacja: Bizuu. Agnieszka Jastrzębska na festiwalu w Cannes 2016 (fot. ONS)

Kreacja: Marlu. Agnieszka Jastrzębska na festiwalu w Cannes 2016 (fot. ONS)

Kreacja: Marlu. Agnieszka Jastrzębska na festiwalu w Cannes 2016 (fot. ONS)


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×