Szukaj

Agata Duda wreszcie zabrała głos! Pierwsza Dama zaapelowała do…

Agata Duda zabrała głos w sprawie Europejskiego Tygodnia Piłki Nożnej

Odkąd Andrzej Duda został nowym prezydentem Polski media zaczęły interesować się zwłaszcza życiem prywatnym jego rodziny. Nazwisko Andrzeja, jego żony Agaty i córki Kingi od miesięcy nie znika z pierwszych stron tabloidów. Choć początkowo artykuły dotyczące Pierwszej Damy były przychylne, niedawno ta sytuacja uległa zmianie. Wszystko to za sprawą biernej postawy Agaty Dudy w sprawie planów rządu dotyczących wprowadzenia ustawy antyaborcyjnej. Społeczeństwo, a nawet i polskie gwiazdy, miały żal do Pierwszej Damy, że ta nie chce skomentować tak ważnej dla narodu kwestii.

Na surowy komentarz zdobyła się między innymi Dorota Wellman. Dziennikarka zarzuciła żonie Andrzeja Dudy, że ta interesuje się tylko tym, jaką sukienkę założyć.

Zobacz: Dorota Wellman bardzo ostro o Agacie Dudzie

Okazuje się, że Agata przejęła się słowami dziennikarki i złośliwymi uwagami społeczeństwa. Na YouTube pojawiło się dzisiaj nagranie, w którym Pierwsza Dama wreszcie zabrała głos! W jakiej sprawie? Chodzi o Europejski Tydzień Piłki Nożnej. Jest to największe wydarzenie promujące ten sport pośród osób z niepełnosprawnością intelektualną. Agata Duda nie jest obojętna w tej kwestii i – jak twierdzi – mocno wspiera to przedsięwzięcie. Dobrze, że chociaż w tej kwestii ma coś do powiedzenia.

Gorąco pozdrawiam wszystkich zawodników, trenerów oraz wolontariuszy, którzy zaangażowali się w to chlubne przedsięwzięcie, największe na świecie wydarzenie promujące futbol wśród osób z niepełnosprawnością intelektualną. Uczestnicy olimpiad specjalnych to wyjątkowi sportowcy. Moi Drodzy! Wasza rywalizacja to uosobienie idei olimpijskiej. Wiem, że medale i strzelone gole dają Wam ogromną radość, ale już sam udział w turnieju jest godny podziwu

Uważacie, że to tylko zapowiedź znacznie bardziej czynnej postawy Pierwszej Damy? Czyżby Agata Duda zrobiła pierwszy krok w tę stronę? A może po prostu wybrała „łatwy” dla społeczeństwa i mediów temat do przypomnienia o sobie?

Zobacz: Radosna para prezydencka na majowych uroczystościach. Tak szczęśliwej Agaty Dudy dawno nie widzieliśmy

Agata Duda wreszcie zabrała głos

Agata Duda wreszcie zabrała głos

Agata Duda wreszcie zabrała głos

Agata Duda wreszcie zabrała głos


Czy Agata Duda jest dobrą pierwszą damą?

×