Szukaj

Agata Duda wreszcie zabrała głos! Pierwsza Dama zaapelowała do…

Agata Duda Europejski Tydzień Piłki Nożnej

Agata Duda Europejski Tydzień Piłki Nożnej

Agata Duda zabrała głos w sprawie Europejskiego Tygodnia Piłki Nożnej

Odkąd Andrzej Duda został nowym prezydentem Polski media zaczęły interesować się zwłaszcza życiem prywatnym jego rodziny. Nazwisko Andrzeja, jego żony Agaty i córki Kingi od miesięcy nie znika z pierwszych stron tabloidów. Choć początkowo artykuły dotyczące Pierwszej Damy były przychylne, niedawno ta sytuacja uległa zmianie. Wszystko to za sprawą biernej postawy Agaty Dudy w sprawie planów rządu dotyczących wprowadzenia ustawy antyaborcyjnej. Społeczeństwo, a nawet i polskie gwiazdy, miały żal do Pierwszej Damy, że ta nie chce skomentować tak ważnej dla narodu kwestii.

Na surowy komentarz zdobyła się między innymi Dorota Wellman. Dziennikarka zarzuciła żonie Andrzeja Dudy, że ta interesuje się tylko tym, jaką sukienkę założyć.

Zobacz: Dorota Wellman bardzo ostro o Agacie Dudzie

Okazuje się, że Agata przejęła się słowami dziennikarki i złośliwymi uwagami społeczeństwa. Na YouTube pojawiło się dzisiaj nagranie, w którym Pierwsza Dama wreszcie zabrała głos! W jakiej sprawie? Chodzi o Europejski Tydzień Piłki Nożnej. Jest to największe wydarzenie promujące ten sport pośród osób z niepełnosprawnością intelektualną. Agata Duda nie jest obojętna w tej kwestii i – jak twierdzi – mocno wspiera to przedsięwzięcie. Dobrze, że chociaż w tej kwestii ma coś do powiedzenia.

Gorąco pozdrawiam wszystkich zawodników, trenerów oraz wolontariuszy, którzy zaangażowali się w to chlubne przedsięwzięcie, największe na świecie wydarzenie promujące futbol wśród osób z niepełnosprawnością intelektualną. Uczestnicy olimpiad specjalnych to wyjątkowi sportowcy. Moi Drodzy! Wasza rywalizacja to uosobienie idei olimpijskiej. Wiem, że medale i strzelone gole dają Wam ogromną radość, ale już sam udział w turnieju jest godny podziwu

Uważacie, że to tylko zapowiedź znacznie bardziej czynnej postawy Pierwszej Damy? Czyżby Agata Duda zrobiła pierwszy krok w tę stronę? A może po prostu wybrała „łatwy” dla społeczeństwa i mediów temat do przypomnienia o sobie?

Zobacz: Radosna para prezydencka na majowych uroczystościach. Tak szczęśliwej Agaty Dudy dawno nie widzieliśmy

Agata Duda wreszcie zabrała głos

Agata Duda wreszcie zabrała głos

Agata Duda wreszcie zabrała głos

Agata Duda wreszcie zabrała głos


Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Jest to próba zagrania by dobić piłkę do bramki. Wspieranie nieudolnych rządzących Polską by w końcu wybuchła wojna nie tylko pomiędzy Polska – Rosja. Tak długo jak rząd w Polsce będzie się kłaniał nadchodzącym natarciom ze strony U.E, Rosji, Izraela czy USA, nigdy Polska nie zdobędzie pozycji lidera, z którą powinno się liczyć.

 • TOMASZ - PATRIOTA pisze:

  A ja uważam, że pani Agata powinna częściej zajmować stanowiska w ważnych sprawach, takich jak m.in. aborcja. Zdanie pierwszej damy jest zawsze ważne, tym bardziej, gdy uważają siebie za katolików. Katolik nie powinien się bać wyrażać tego co myśli, co czuje na konkretny temat. Używając stosownych słów można w bardzo dobry sposób przedstawić swoje stanowisko na dany temat, omówić problem – tak, aby przekonać ludzi, że to co złe powinno być negowane, ale nawet w takiej trudnej sytuacji zamiast zabijać można znaleźć inne dobre rozwiązanie. Myślę, że pani Agata jest rozsądną osobą i potrzebuje czasu aby się rozkręcić jako pierwsza dama. Trzeba ją chyba mobilizować, zachęcać, aby zrozumiała, że wyborcy jej męża, Polacy chcą także uczestniczenia jego żony w życiu publicznym.

 • GośćCzka pisze:

  Szanowna Pani.Jak mawiał imć Pan Zagłoba-góra zaczyna stękać pokazał się mysi ogonek,tak przyjąłem Pani wystąpienie.Życzę zdrówka i bardziej lotnych na które napewno Panią komentarzy.

 • Aga pisze:

  Uważam, że temat aborcji to każdego idywidualna sprawa, nie dziwie się naszej Pierwszej Damie, że nie skomentowała tego na forum. Ja osobiście jestem przeciw, ale są sytuacje kiedy aborcja jest jedynym wyjściem. Więc nie czepiajcie się Agaty Dudy bo na jej miejscu też bym ten temat zostawiła dla siebie.

 • Gość pisze:

  Kobieto n ie to chciałysmy usłyszeć. To tylko bezpieczny pisk myszy.

 • Gość pisze:

  Dzieci niepełnosprawne to głupota???

 • Gość pisze:

  Nie zesraj się koderze z tymi komentami ból dupy widać. Ten rząd tak trzymać to jedyne wybawienie od zdrajców złodzieji i morderców.

 • Gość pisze:

  Prosty , tępy , katolicki , motłoch , a przy okazji ,,,, durna babo , czy wiesz po czym serfuje tfuj miły ,,,?

 • Gość pisze:

  Niestety w sprawach ważkich nie ma odwagi się odezwac, natomiast tutaj palnęła mowę jak nauczyciel na szkolnym apelu. Szkoda tylko, że zapomniała , że nie mówi do swoich uczniów, zachowała mentorski ton i pobłażliwe traktowanie tych niepełnosprawnych sportowców. I chyba należy się cieszyć, ze w sprawach ważnych zachowuje milczenie.

 • Gość pisze:

  W waznych sprawach to ona milczy a w glupotach to glos zabiera! kretynstwo jakies.

 • Gośćbodo pisze:

  nie nie nie dla PIERWSZEJ DAMY

 • Gość pisze:

  DO: Gość | 8 maja 2016, 21:44 – nie zes*raj sie czasem pis- dzielcu!

 • bbb pisze:

  Pani Prezydentowa bardzo dobrze wypełnia swoją rolę. Nie dała się wciągnąć w awanturę medialno-feministyczną w temacie zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej i chwała jej za to. Polecam zajrzeć na stronę prezydent pl gdzie w zakładce „pierwsza dama”można się dużo dowiedzieć o jej działaniach, anie pleść tak jak opozycyjne media narzucają.

 • GośćJanek pisze:

  A dlaczego mieli by mnie interesowac Dudowie ?

 • Gość pisze:

  Kobieta z klasa. Takiej jeszcze nie mieliśmy. Brawo

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×