ExclusiveKarolina Pisarek zdradziła, czy zobaczymy ją w kolejnej edycji programu "Top Model". Joanna Krupa może czuć się zagrożona? [WIDEO]

Karolina Pisarek zdradziła, czy zobaczymy ją w kolejnej edycji programu "Top Model". Joanna Krupa może czuć się zagrożona? [WIDEO]

Karolina Pisarek
Karolina Pisarek

04.08.2022 16:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Karolina Pisarek nie może obecnie narzekać na brak zainteresowania ze strony mediów. Gwiazda jest na świeczniku nie tylko za sprawą jej hucznego wesela, które było jednym z najgłośniejszych wydarzeń medialnych roku, ale również dzięki prężnie rozwijającej się karierze w show-biznesie.

Modelka wystąpiła w szesnastej edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo, emitowanego w telewizji Polsat. 24-latka miała okazję sprawdzić swoje umiejętności aktorskie i wokalne, wcielając się w wiele gwiazd z polskiej i zagranicznej sceny, takich jak Fergie, Madonna, Young Leosia, czy Britney Spears. Niestety jej występy spotkały się z falą krytyki zarówno ze strony jurorów, jak i widzów. Mimo kiepskich początków celebrytce udało się wygrać jeden z odcinków, za co otrzymała nagrodę specjalną podczas odcinka finałowego.

Obecnie modelka przygotowuje się do udziału w najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami, w którym już niebawem wystąpi w duecie z Michałem Bartkiewiczem. Tancerz zagościł na antenie Polsatu w 2020 roku zostając programowym partnerem Edyty Zając, z którą udało mu się wygrać Kryształową Kulę. Rok później, w 2021 roku jego uczennicą została Oliwia Bieniuk, jednak nie udało im się zwyciężyć, a ich przygoda z dwunastą edycją show zakończyła się w półfinale.

Top Model: czy Karolina Pisarek zastąpi Joannę Krupę?

Jakiś czas temu w mediach pojawiły się pogłoski na temat objęcia przez Karolinę Pisarek roli prowadzącej w programie Top Model. To właśnie tam modelka rozpoczęła swoją karierę, biorąc udział w piątej edycji show. Gwiazda tuż po wygranej w Ameryka Express pochwaliła się w mediach społecznościowych nowym angażem - tym razem w programie, który zapewnił jej rozpoznawalność. Rozpoczęły się wówczas spekulacje, że może ona zastąpić Joannę Krupę w roli prowadzącej, co  zdecydowanie nie spodobało się starszej koleżance Pisarek.

Karolina Pisarek została zapytana przez naszą redaktorkę o program, w którym stawiała swoje pierwsze kroki. Czy otrzymała propozycję współpracy przy najnowszej edycji Top Model?

Nie ma mnie na planie, więc nie mam pojęcia. Top Model na zawsze zostanie w moim sercu. Tam rozpoczęła się moja kariera. Mam ogromny sentyment do tego programu. Właściwie jedna z najpiękniejszych przygód w moim życiu, nigdy jej nie zapomnę. Ale aktualnie nic nie słyszałam.

Odniosła się także do informacji, że planowała zastąpić w Top Model Joannę Krupę:

To były tylko plotki. Nigdy nie było takich zamiarów, ani planów. Więc były to tylko plotki.

Jesteście fanami programu Top Model?

  • Karolina Pisarek
  • Karolina Pisarek
  • Joanna Krupa z Ashą na konferencji Top Model
  • Karolina Pisarek
  • Karolina Pisarek - Polsat SuperHit Festiwal 2022, dzień pierwszy
  • Karolina Pisarek
  • Joanna Krupa na konferencji Top Model
  • Joanna Krupa na konferencji Top Model
  • Karolina Pisarek na premierze 365 dni: Ten dzień | fot. AKPA
  • Karolina Pisarek na premierze 365 dni: Ten dzień | fot. AKPA
[1/10] Karolina Pisarek
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także