NewsyChłopak Marceliny Zawadzkiej odsłania kulisy ich związku. Zdobył się na kilka szczerych słów

Chłopak Marceliny Zawadzkiej odsłania kulisy ich związku. Zdobył się na kilka szczerych słów

Tomasz Włodarczyk i Marcelina Zawadzka
Tomasz Włodarczyk i Marcelina Zawadzka
Krystyna Miśkiewicz

14.12.2020 14:40, aktual.: 14.12.2020 23:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marcelina Zawadzka jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd Dwójki. Miss Polonia przez kilka lat była jedną z prowadzących Pytanie na śniadanie. Gwiazda tworzyła udany duet z Tomaszem Wolnym. Niestety wraz ze startem jesiennej ramówki prezenterka nie pojawiła się na ekranach telewizorów. Wszystko przez aferę podatkową, w którą jest zamieszana.

Marcelina musiała zrobić sobie dłuższą przerwę od pracy w TVP. Gwiazda ten czas postanowiła wykorzystać na odpoczynek. Po długim urlopie powoli zaczyna wracać do telewizji. Ostatnio pojawiła się na planie teleturnieju Anything Goes. Ale Jazda, w którym razem z innymi uczestnikami stawiała czoła zabawnym konkurencjom.

Mały kontrolowany przeciek tego, co nas dziś czeka w Ale Jazda TVP! Na Krzywej Scenie (takie miejsce „tortur” dla gwiazd) pojawią się: Marcelina Zawadzka, Agnieszka Włodarczyk, Lilu, Rafał Maślak, Tomasz Barański i Michał Wiśniewski! Zobaczcie sami, co tam się wyprawia! - napisano na oficjalnym profilu show.

Marcelina kilka ostatnich tygodni spędziła w słonecznym Meksyku. Podczas wyjazdu po raz pierwszy oficjalnie poinformowała o nowym związku.

Marcelina Zawadzka z partnerem
Marcelina Zawadzka z partnerem

Tomasz Włodarczyk o związku z Marceliną Zawadzką. Co zdradził?

Zawadzka jest bardzo aktywna w sieci. Codziennie publikuje na Instagramie nowe treści, a będąc na wakacjach nie szczędziła fanom pięknych kadrów z egzotycznego Tulum. Wypoczywała tam w obecności swoich przyjaciół i chłopaka – Tomasza Włodarczyka.

Już od jakiegoś czasu w mediach pojawiały się doniesienia o tym, że serce Marceliny jest zajęte. Gwiazda długo nie potwierdzała tych rewelacji. Dopiero podczas wakacji podzieliła się wspólnym zdjęciem z ukochanym. W sieci od razu zaczęły pojawiać się plotki o zaręczynach. Ile jest w nich prawdy?

Twoje Imperium postanowiło poprosić Tomasza o stanowisko w tej sprawie. Jego odpowiedź jest bardzo krótka i dosadna. Powiedział to, czego sprytnie nie komentowała jego ukochana:

Muszę to zdementować: nie zaręczyliśmy się – wyznał przystojny sportowiec z Włocławka.

Swoją odpowiedzią ukochany Marceliny rozwiał wszelkie wątpliwości fanów.

Marcelina Zawadzka z partnerem
Marcelina Zawadzka z partnerem
Tomasz Włodarczyk
Tomasz Włodarczyk
Marcelina Zawadzka na wakacjach
Marcelina Zawadzka na wakacjach
Marcelina Zawadzka z partnerem
Marcelina Zawadzka z partnerem
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także