NewsyKolejna polska para wzięła ślub w święta! Pobrali się w pięknej Tanzanii

Kolejna polska para wzięła ślub w święta! Pobrali się w pięknej Tanzanii

Tomek Torres wziął ślub
Tomek Torres wziął ślub
Aneta Błaszczak
26.12.2019 20:20

Nie tylko Grzegorz Krychowiak i Borys Szyc w święta ogłosili, że poślubili swoje partnerki. W czasie Bożego Narodzenia ożenił się także Tomasz Torres, gwiazda zespołu Afromental i syn kubańskiego muzyka, José Torresa.

Tomasz Torres i Paulina Łaba wzięli ślub w święta

Tomasz Torres wziął ślub ze swoją partnerką, Pauliną Łabą. Para pobrała się po czterech latach związku. Uroczystość miała miejsce w Tanzanii, na Zanzibarze.

Zdjęciem z ceremonii artysta pochwalił się na Instagramie w czwartkowy, świąteczny wieczór. Romantyczne zdjęcie z plaży, na której czule całuje pannę młodą, skomentował krótko i na temat:

Państwo Torres

Komentarz muzyka nie pozostawia wątpliwości. W drugi dzień świąt zmienił stan cywilny.

Podczas ceremonii Tomasz Torres miał na sobie białe, luźne spodnie i przewiewną koszulę. Z kolei jego żona białą, koronkową suknię plażową, eksponującą plecy. We włosy wpięła koronkowy diadem.

Gratulacje dla Tomasza Torresa i Pauliny Łaby przekazali fani i kilka gwiazd:

  • Obłęd. Gratulacje – napisała dziennikarka Barbara Pasek.
  • Hakuna Matata – dodał Baron.
  • Gratulacje dziubaski – cieszyła się Patricia Kazadi.

Nowożeńcom serdecznie gratulujemy!

Kim jest Paulina Łaba?

Paulina Łaba, ps. Pina, na co dzień występuje na deskach teatru Roma. Jest absolwentką Państwowego Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni (2013) oraz Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa (2014). W 2009 roku wzięła udział w Szansie na sukces z gościnnym udziałem Kory, gdzie zaśpiewała przebój Cykady na Cykladach.

Debiutowała w wieku 18 lat w musicalu „Rent” (Mimi – główna rola) w Operze na Zamku w Szczecinie – za tę rolę otrzymała wyróżnienie podczas 2. Festiwalu Teatrów Muzycznych w Gdyni. Będąc drugim roku studiów, zagrała w Teatrze Muzycznym w Gdyni Bejlkę („Skrzypek na dachu”) oraz dołączyła do obsady musicali „Lalka” i „My Fair Lady”. Rok później wygrała casting do głównej roli Sandy w „Grease”. Zagrała nastoletnią Fionę/Elfa („Shrek”) i wystąpiła w spektaklu„Bal w operze”. W musicalu „Chłopi” wcieliła się w rolę Józki, zagrała też rolę Chińczyka w spektaklu muzycznym „Przygody Sindbada Żeglarza”.

Jako wokalistka jazzowa wzięła udział w warsztatach muzycznych Chodzież oraz Hanza Jazz i FAMA. W roku 2012 otrzymała wyróżnienie z rąk Michała Urbaniaka. Od 2013 r. związana z Teatrem Komedia w Warszawie, gdzie występuje gościnnie w musicalu „Zorro”.

Paulina w wywiadzie dla F5 opowiedziała, że nie kłóci się z Tomkiem, zaś jej mąż zdradził receptę na udany związek:

Jesteśmy razem 4 lata. Często o tym gadamy, że jak nie wiadomo o co chodzi, to trzeba się cofnąć do domu, w którym się dorastało. Patrzymy na rozpady związków naszych przyjaciół i często wychodzą jakieś deficyty z domu, oczywiście kompletnie niezawinione. Gdzieś brakowało ojca lub nie było go praktycznie w domu. Gdzieś były mocno zachwiane relacje między rodzicami, które odbijają się czkawką braku pozytywnych wzorców. Takich wiesz, że trzeba na bieżąco przepracowywać rzeczy, ustępować. Na pewno dorastanie w rodzinie, która okazuje sobie szacunek i miłość daje bazę. Jeśli nie, to trzeba świadomie sobie to wypracować.
Tomasz Torres i Paulina Łaba wzięli ślub
Tomasz Torres i Paulina Łaba wzięli ślub
Paulina Łaba i Tomasz Torres
Paulina Łaba i Tomasz Torres
Tomek Torres z Afromental - choinki gwiazd na święta 2017
Tomek Torres z Afromental - choinki gwiazd na święta 2017
Tomek Torres z Afromental na wakacjach z dziewczyną
Tomek Torres z Afromental na wakacjach z dziewczyną
Tomek Torres z Afromental na wakacjach z dziewczyną
Tomek Torres z Afromental na wakacjach z dziewczyną
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także