NewsySzok! Tomasz Szczepanik zostawił narzeczoną tuż przed ślubem! Co było powodem?

Szok! Tomasz Szczepanik zostawił narzeczoną tuż przed ślubem! Co było powodem?

Szok! Tomasz Szczepanik zostawił narzeczoną tuż przed ślubem! Co było powodem?
Karolina Stęclik
23.03.2016 18:15

Pectus jest jedną z najpopularniejszych formacji w Polsce. Zespół składający się z czterech braci cieszy się ogromną sympatią zwłaszcza kobiet. Członkowie grupy są w bliskich relacjach ze swoimi fanami, jednak dbają o to, aby zachować informacje z życia prywatnego dla siebie.

Wygląda na to, że Tomasz Szczepanik postanowił zrobić wyjątek. W rozmowie z magazynem Pani wokalistka zdradził zaskakujący fakt ze swojego życia. Okazuje się, że artysta rzucił narzeczoną i to tuż przed ślubem! Zanim Tomek związał się ze swoją obecną żoną Moniką, był zaręczony i planował ślub z inną kobietą, którą porzucił przed ołtarzem!

Byłem w poważnym związku z inną dziewczyną. Ślub był zaplanowany, kościół i orkiestra zamówione, wesele opłacone, a biała sukienka wisiała w szafie. Data została już wyznaczona. To była trudna decyzja. Żal mi było siedmiu lat spędzonych z narzeczoną, wszystkich lepszych i gorszych chwil - zdradził

Jednak to nie wszystko. Jego małżonka także poświęciła swoje dotychczasowe życie dla tej miłości. Dla młodszego muzyka rozwiodła się z mężem i ojcem jej dwojga dzieci.

Nie sądziłam, że mogę się zakochać. Byłam w końcu dojrzałą kobietą po trzydziestce z poukładanym życiem osobistym. Tomek, sporo młodszy, nawet nie wpisywał się w mój typ mężczyzny. (...) Gdy zrozumieliśmy, że łączy nas coś więcej niż praca, że tęsknimy za sobą, kiedy nie jesteśmy razem, to dla nas obojga było to zaskakujące odkrycie. Szczególnie że wielkimi krokami nadchodził ślub Tomka. Im bliżej było tej daty, tym bardziej nie wiedziałam, co mam zrobić ze swoim życiem. Wiedziałam tylko, że nic nie będzie już takie samo. - skomentowała Monika

To brzmi jak scenariusz komedii romantycznej! Nie da się ukryć, że takie poświęcenia Tomka i Moniki świadczą o ich ogromnym uczuciu :)

Życzymy parze wszystkiego, co najlepsze!

Tomasz Szczepanik z żoną Moniką
Tomasz Szczepanik z żoną Moniką
Wypadek Tomasza Szczepanika z Pectus. Muzyka w szpitalu w Warszawie
Wypadek Tomasza Szczepanika z Pectus. Muzyka w szpitalu w Warszawie
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także