NewsyTomasz Lis jest zakochany! Nowa partnerka dziennikarza to piękność o oryginalnej urodzie i nietypowej pracy

Tomasz Lis jest zakochany! Nowa partnerka dziennikarza to piękność o oryginalnej urodzie i nietypowej pracy

Tomasz Lis i Monika Urbańczyk
Tomasz Lis i Monika Urbańczyk
Elwira Szczepańska

25.04.2023 23:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tomasz Lis do świata mediów wkroczył w 1990 roku, będąc na czwartym roku studiów, kiedy wygrał otwarty konkurs na dziennikarza telewizyjnego i zaczął prowadzić wieczorne wydanie Wiadomości w TVP 1. Po odbyciu stypendium naukowego w Nowym Orleanie został korespondentem Telewizji Polskiej w Stanach Zjednoczonych. Gdy wrócił z USA w 1997 roku, zerwał kontrakt z Telewizją Polską i zaczął współpracę z TVN, gdzie był współtwórcą i głównym prowadzącym Faktów.

Był ceniony za to, że nie tylko odczytuje treść wiadomości, ale jest też aktywnym dziennikarzem, publicystą, autorem książek. Spekulowano nawet, że Tomasz Lis wystartuje w wyborach prezydenckich w 2004 roku. Stacja TVN rozwiązała kontrakt z dziennikarzem, argumentując decyzję niedotrzymaniem warunków umowy.

W latach 2004-2007 Lis współpracował z telewizją Polsat. Razem z jego późniejszą żoną, Hanną Smoktunowicz, dla której zostawił Kingę Rusin, współtworzył Wydarzenia oraz prowadził swój program Co z tą Polską?. Kiedy został odsunięty od tworzenia Wydarzeń, odszedł także z tej stacji.

Nie mniej niż jego karierą zawodową fani interesują się jego życiem prywatnym. Ostatnio najgłośniej jest o nim w kontekście problemów zdrowotnych. Pojawiły się też pogłoski, że w trudnych chwilach – także po niechlubnym rozstaniu z Newsweekiem, wspierała go nowa partnerka. W końcu zdecydował się ją ujawnić.

Tomasz Lis pokazał nową partnerkę. Jak wygląda Monika Urbańczyk?

Ubiegły rok był trudny rok dla Tomasza Lisa. Odejście z Newsweeka i sfinalizowanie rozwodu z Hanną Lis były dopiero początkiem. Do tego pogłębiły się jego problemy ze zdrowiem. Cały czas szeptano o tym, że w życiu dziennikarza pojawiła się nowa miłość.

Tomasz Lis był widywany w towarzystwie tajemniczej kobiety, ale doniesienia te cały czas były w cieniu tych o stanie zdrowia dziennikarza. W końcu jednak sam zainteresowany postanowił ujawnić, że jest zakochany.

Zrobił to w poście świątecznym. Pokazał całej Polsce twarz swojej drugiej połówki. Ta piękność ze zdjęć to Monika Urbańczyk.

Lis i Monia Lisa życzą Wesołych Świąt – napisał dziennikarz.

Pod postem z Moniką, która zachwyciła urodą, natychmiast pojawiło się mnóstwo wpisów:

  • Złamał mi Pan serce, bo się podkochuje od zawsze. Ale pięknie wyglądacie, wszystkiego dobrego, mnóstwo miłości każdego dnia, pociechy z Lutera, a przede wszystkim zdrówka.
  • Bo Monie to fajne dziewczyny są. Zdrówka!
  • Pięna Monia, nie ustępuje byłym żonom - czytamy.

Zdjęcia w galerii.

Kim jest Monika Urbańczyk, nowa partnerka Tomasza Lisa?

Jak ustalili dziennikarze, tajemnicza Monika Urbańczyk nie jest w żaden sposób związana z mediami. Podano, że ukończyła studia na AWF-ie, jest mistrzynią kick-boxingu oraz instruktorką pływania i fitnessu a obecnie — trenerką rozwoju osobistego i ekspertką od jedności ducha i ciała.

Obecnie zajmuje się przede wszystkim kaligrafią zdrowia, a ćwiczenia pokazuje na swoim Instagramie. To starożytny system uzdrawiania, łączący tai-chi, qigong, jogę i chińską kaligrafię.

Poniżej przypominamy rozmowę naszej reporterki z Tomaszem Lisem o ostatnim wywiadzie z Anią Przybylską.

  • Monika Urbańczyk - partnerka Tomasza Lisa
  • Monika Urbańczyk - partnerka Tomasza Lisa
  • Monika Urbańczyk - partnerka Tomasza Lisa
  • Tomasz Lis pokazał partnerkę
  • Tomasz Lis pokazał partnerkę
  • Monika Urbańczyk - partnerka Tomasza Lisa
  • Monika Urbańczyk - partnerka Tomasza Lisa
[1/7] Monika Urbańczyk - partnerka Tomasza Lisa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także