NewsySensacyjne doniesienia o ślubie Karolaka i Kołakowskiej. Już wiadomo, gdzie się odbędzie. Szykuje się impreza z rozmachem

Sensacyjne doniesienia o ślubie Karolaka i Kołakowskiej. Już wiadomo, gdzie się odbędzie. Szykuje się impreza z rozmachem

Tomasz Karolak
Tomasz Karolak
Krystyna Miśkiewicz
17.07.2021 11:20, aktualizacja: 17.07.2021 16:15

O Violi Kołakowskiej ostatnio zrobiło się bardzo głośno w kontekście pandemii koronawirusa. Gwiazda dała o sobie przypomnieć fanom w momencie, gdy ujawniła swoje koronasceptyczne poglądy. O wszystkim opowiadała w sieci. Niektóre z jej wypowiedzi były bardzo kontrowersyjne, jednak nie brakowało fanów, którzy mieli podobne zdanie w temacie. Modelka karierę w show-biznesie rozpoczęła wiele lat temu i od tamtej pory co jakiś czas trafia na okładki gazet.

Zanim zaczęła się pandemia dużo mówiło się o jej związku z Tomaszem Karolakiem. Jest to bowiem jedna z najbardziej skomplikowanych relacji ostatnich lat. Przez ponad dekadę wielokrotnie schodzili się i rozstawali. W międzyczasie doczekali się dwojga dzieci. W 2007 roku na świat przyszła ich córka Lena, a sześć lat później powitali na świecie syna Leona.

Sensacyjne doniesienia o ślubie Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej

Związek Karolaka i Kołakowskiej nie należał do łatwych. Para pojawiała się razem na salonach i pozowała do zdjęć, by chwilę później do mediów trafiały doniesienia o rozstaniu. W 2016 roku doszło nawet do zaręczyn, a aktor wyznał, że jest gotowy, by sformalizować związek.

Dojrzałem, dorosłem do pewnych ważnych, życiowych decyzji. Otworzyłem się na rodzinę i chcę być jej częścią - mówił wówczas w rozmowie z Życiem na gorąco.

Oni sami nie komentują tego, co się pomiędzy nimi dzieje, ale wiadomo, że żyją w przyjaźni i wspólnie wychowują dzieci. Od czasu do czasu są także widywani razem, co paparazzi uwiecznili na licznych zdjęciach. Ja donosi Życie na gorąco, kryzys w ich związku nie ma miejsca i nadal planują wspólną przyszłość. Podobno planują nawet ślub, który ma się odbyć w Rzymie, a Tomasz ma drugi raz oświadczyć się Violi.

Aktor ustalił więc z ukochaną, że ślub może chwilę zaczekać i, jeśli wszystko pójdzie dobrze, swój związek zalegalizują właśnie w Rzymie - donosi tygodnik Życie na gorąco.

Jak na razie ani Viola, ani Tomasz nie potwierdzili pojawiających się doniesień o rychłym ślubie. Myślicie, że parze w końcu uda się zalegalizować związek?

  • Viola Kołakowska i Tomasz Karolak zaręczyli się
  • Kiedy poznali się Karolak i Kołakowska?
  • Viola Kołakowska i Tomasz Karolak - sylwester 2019
  • Tomasz Karolak i Viola Kołakowska – jesienna ramówka TVN 2019
  • Tomasz Karolak i Viola Kołakowska wrócili do siebie?
  • Tomasz Karolak i Viola Kołakowska razem - Kulinarne Zawody Gwiazd i dziennikarzy. Zdjęcia
  • Tomasz Karolak i Viola Kołakowska z wizytą w klinice Unident Union. Zdjęcia w aparatach na zębach
[1/7] Viola Kołakowska i Tomasz Karolak zaręczyli się
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także