W końcu jednak przyszedł czas na zmiany. Gospodarz Pytania na śniadanie został ostatnio przyłapany na spacerze z tajemniczą kobietą. Dociekliwi już sprawdzili, że ma ona na imię Kasia i jest nową sympatią mężczyzny:
Jego nowa relacja tak bardzo rozpaliła internet, że inne magazynu ruszyły na łowy. Dobry tydzień dotarł do informacji na temat kolejnej ważnej decyzji mężczyzny. Okazuje się, że Tomek poznał już Kasię ze swoimi najbliższymi znajomymi, a jak wiemy, dla wielu osób jest to bardzo poważna i istotna kwestia w budowaniu poważnego związku.
Czy już niedługo prezenter sam pochwali się nową miłością i opublikuje pierwsze zdjęcie z Kasią? Czekamy z niecierpliwością!