NewsyTo z nim teraz romansuje Angelina Jolie? Brad Pitt może być niepocieszony

To z nim teraz romansuje Angelina Jolie? Brad Pitt może być niepocieszony

Angelina Jolie ma romans? To może zaboleć Brada Pitta
Angelina Jolie ma romans? To może zaboleć Brada Pitta
Źródło zdjęć: © Getty Images,

21.06.2024 17:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Brad Pitt i Angelina Jolie nazywani byli najpiękniejszą parą Hollywood. Poznali się przy pracy nad filmem i od tamtej pory byli nierozłączni, aż do rozwodu. Teraz wydaje się, ze Jolie znalazła nową miłość, co dla Pitta może być ogromnym ciosem.

Angelina Jolie i Brad Pitt od 2019 roku, kiedy stali się rozwodnikami, walczą o dzieci i majątek. Obydwoje oskarżają się o manipulacje, przemoc domową i ograniczanie kontaktu z dziećmi. Słychać też co jakiś czas plotki o tym, że mieliby wikłać się w nowe romanse.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Niemoralna propozycja Toma Cruisa

Kilka lat temu magazyn "New Idea" przekazał, że Tom Cruise szuka czwartej żony. Aktor miał sobie upatrzyć na kandydatkę jedną z najpiękniejszych kobiet świata. Podobno nawet zadzwonił do Angeliny Jolie z propozycją niezwykłej randki. Ta jednak miała stanowczo odmówić, stwierdzając, że w tej chwili zainteresowana jest jedynie opieką nad dziećmi.

Tom jest bardzo zraniony - mówił informator portalu - ponieważ ona jest w jego typie, a on uważał, że to świetna oferta, wręcz nie do odrzucenia. Jego męska duma została urażona.

Czyżby po czterech latach sytuacja się zmieniła, a Angelina dojrzała do szukania kolejnego partnera?

Angelina Jolie ma nowego partnera?

Niedawno "New Idea" znów wrócił do wątku miłosnego między Tomem Cruisem a Angeliną Jolie. Okazuje się, że według anonimowego informatora gwiazdor nadal jest pod wrażeniem urody i charakteru aktorki.

Przez ostatnie kilka lat rozmawiali o wspólnej pracy, chodzi tylko o znalezienie odpowiedniego projektu. Ostatnio Angelina wydaje się być bardziej otwarta na poznanie go również towarzysko - wyznał informator. - Tom zachwyca się intelektem Ange i tym, jak silną, imponującą kobietą jest. Jego celem jest przekonać ją do współpracy, a potem ją uwieść.

Okazuje się, że ich związek ma być już przedmiotem dyskusji wśród znajomych pary.

Ich wspólni przyjaciele mogą sobie to wyobrazić.

Czyżby Angelina uznała, że dzieci dorosły i już jej nie potrzebują aż tak bardzo i może zacząć myśleć o sobie? Jesteśmy ciekawi, co na to Brad Pitt, ponoć ta relacja ma być dla niego ogromnym ciosem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także