NewsyBajeczny ślub najmłodszej córki Donalda Trumpa przykuł uwagę całego świata. Tiffany ochoczo pozowała do zdjęć w dwóch kreacjach [ZDJĘCIA]

Bajeczny ślub najmłodszej córki Donalda Trumpa przykuł uwagę całego świata. Tiffany ochoczo pozowała do zdjęć w dwóch kreacjach [ZDJĘCIA]

Tiffany Trump wzięła ślub
Tiffany Trump wzięła ślub
13.11.2022 16:00

Donald Trump ma pięcioro dzieci. Z Czeszką Ivaną doczekał się trojga dzieci: Donalda Juniora, Ivanki oraz Erica. Trudno nie odnieść wrażenia, że tych troje jest faworyzowanych przez ojca, który zadbał o to, aby najbardziej ich wypromować. Drugą żoną miliardera jest Marla Maples, z którą ma córkę Tiffany. Z obecną żoną, Melanią, wychowuje syna Barrona.

W ten weekend 29-letnia Tiffany stanęła na ślubnym kobiercu. Jej wybrankiem jest amerykańsko-libański milioner Michael Boulos, którego rodzina dorobiła się fortuny dzięki interesom w Nigerii.

Tiffany Trump wzięła ślub. Zdjęcia

Ceremonia odbyła się w luksusowej rezydencji Trumpów w kurorcie Mar-a-Lago w Palm Beach na Florydzie. Na imprezę zjechali krewni panny młodej. Nie zabrakło między innymi Donalda, Melanii, Marli oraz Ivanki z mężem – Jardedem Kushnerem. Były prezydent USA osobiście poprowadził córkę do ołtarza. Po tym, gdy powiedziała "tak", świeżo upieczeni małżonkowie wykonali pierwszy taniec do utworu Dancing in the Moonlight.

Tiffany miała na sobie dwie kreacje. Pierwsza – z welonem i długim trenem – była typowo ślubna i stanowiła projekt Libańczyka Elie Saaba. Ozdobiła ją masa kryształów. Piękność uzupełniła look perłowo-diamentowymi kolczykami. Drugą kreację założyła na wesele. Była już o wiele "luźniejsza" i nieśmiało wyeksponowała dekolt oraz ramiona panny młodej.

W hucznym weselisku wzięło udział około pół tysiąca gości.

Więcej zdjęć z uroczystości zobaczycie w galerii pod tekstem.

Czym zajmuje się Tiffany Trump?

Tiffany urodziła się w 1993 roku na Florydzie. Po rozwodzie rodziców przez pewien czas mieszkała z matką na Zachodnim Wybrzeżu. Naukę pobierała na Uniwersytecie Pensylwanii i Uniwersytecie Georgetown w Waszyngtonie. W czasie studiów zajęła się dziennikarstwem i odbyła staż w Vogue. Na co dzień pracuje jako asystentka profesora prawa Shona Hopwooda. Jej profile społecznościowe osiągają horrendalne zasięgi. Tylko na samym Instagramie śledzi ją blisko 1,5 miliona użytkowników.

Lubicie rodzinę Trumpów?

  • Ivanka Trump pokazała zdjęcia z wesela Tiffany
  • Ivanka Trump pokazała zdjęcia z wesela Tiffany
  • Ivanka Trump pokazała zdjęcia z wesela Tiffany
  • Marla Maples pokazała zdjęcia z wesela Tiffany
  • Tiffany Trump, jej wybranek i Donald Trump
  • Ivanka Trump pokazała zdjęcia z wesela Tiffany
  • Ivanka Trump pokazała zdjęcia z wesela Tiffany
[1/7] Ivanka Trump pokazała zdjęcia z wesela Tiffany
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także