NewsyTak dziś wygląda Nora – wielka miłość Thomasa Andersa z Modern Talking. Wciąż jest chodzącym ideałem

Tak dziś wygląda Nora – wielka miłość Thomasa Andersa z Modern Talking. Wciąż jest chodzącym ideałem

Thomas Anders w czasach Modern Talking
Thomas Anders w czasach Modern Talking
Adam Streb
07.06.2020 05:00, aktualizacja: 07.06.2020 07:03

Nora Balling była oczkiem w głowie Thomasa Andersa. Jego złoty naszyjnik z jej imieniem był jak nieodłączny symbol wokalisty, a może nawet talizman. Niestety nie przyniósł mu szczęścia, wręcz przeciwnie od samego początku powodował kłopoty. Fani nie znosili Nory. Uważali, że ukradła im Thomasa. Nie trawił jej także lider i kompozytor Modern Talking – Dieter Bohlen, twierdził, że rozbija zespół. I jak czas pokazał, chyba miał rację.

Thomas Anders i Nora – historia miłości

Nora Balling poznała Thomasa Andersa w 1983 roku, a rok później była już jego żoną. Wtedy też na szyi Thomasa pojawił się złoty naszyjnik z jej imieniem. Przedsiębiorcza Niemka postanowił iść za ciosem i została menadżerem swojego męża. Niestety wiele jej działań kolidowało z planami lidera Modern Talking - Dietera. Nie dogadywali się. Ten konflikt wciąż narastał, aż doszło do ostatecznego rozpadu zespołu. Fani nie mieli wątpliwości, że winę za to ponosi Nora.

Oskarżacie ją o wszystko, co możliwe, a ona wcale nie jest żadnym dzikim diabłem, smokiem czy przekleństwem. Wtedy przecież bym się z nią nie ożenił - próbował ratować sytuację Thomas.

https://www.facebook.com/NoraIsabelleBalling/photos/a.1623119704648067/1623128944647143/?type=3

Pod wpływem Nory, Thomas Anders bardzo się zmienił. Dziennikarze twierdzili, że nie ma nic do powiedzenia w tym związku. Podczas wywiadów prasowych Nora zawsze była obok. A jakby tego było mało, bardzo często to ona odpowiadała na pytania zamiast Thomasa. Po rozpadzie Modern Talking para wyjechała do USA. Nora miała nadzieję, że uda się jej wypromować męża na tamtejszym rynku. Niestety nic z tego nie wyszło. A na domiar złego para przestała się dogadywać. W 1994 roku ogłosili separację, a cztery lata później  ich związek zakończył  się rozwodem. Nora została w USA, a Thomas wrócił do Niemiec.

W 1995 roku Thomas Anders poznał Claudię Hess, która została jego drugą żoną. Wtedy też pożegnał się ze swoim złotym naszyjnikiem, który był dla niego niczym smycz.

Po rozwodzie z Thomasem Nora Balling usunęła się z mediów. Jak bardzo się zmieniła, mogliśmy zobaczyć dopiero niedawno, gdy pojawiła się w sądzie podczas jednej ze spraw sądowych przeciwko Andersowi.

https://www.facebook.com/NoraIsabelleBalling/photos/a.1619210311705673/1619210635038974/?type=3&theater

Thomas Anders
Thomas Anders
Modern Talking
Modern Talking
Fotografia: AKPA
Fotografia: AKPA
Thomas Anders  - Sylwester 2018 TVP 2, Zakopane
Thomas Anders - Sylwester 2018 TVP 2, Zakopane
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także