NewsyTeresa Lipowska dostała pytanie o rozstanie Cichopek i Hakiela. Zareagowała bardzo stanowczo. Co zdradziła?

Teresa Lipowska dostała pytanie o rozstanie Cichopek i Hakiela. Zareagowała bardzo stanowczo. Co zdradziła?

Teresa Lipowska, Kasia Cichopek, Marcin Hakiel
Teresa Lipowska, Kasia Cichopek, Marcin Hakiel

09.04.2022 10:00, aktual.: 09.04.2022 16:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Teresa Lipowska to aktorka, która wcieliła się w jedną z najbardziej lubianych postaci w serialu M jak Miłość. Od ponad dwudziestu lat gra seniorkę rodu Mostowiaków, Barbarę. Jej postać jest bardzo ciepłą osobą, do której chętnie przyjeżdża cała rodzina. Nie tylko w odwiedziny, ale przede wszystkim, żeby poprosić ją o życiowe rady.

Doświadczona aktorka – można powiedzieć – wychowała na planie produkcji wielu młodych aktorów. U boku Teresy Lipowskiej swoją karierę zaczynały takie gwiazdy jak: Małgorzata KożuchowskaKatarzyna Cichopek, czy Mikołaj Roznerski. Nic więc dziwnego, że przy niemal każdej okazji jest o nich pytana, a pytania dotyczą również ich życia prywatnego.

Teresa Lipowska o rozstaniu Kasi Cichopek i Marcina Hakiela

Reporter Wideoportalu zapytał ostatnią aktorkę o to, czy zna powody rozstania Cichopek i jej męża, Marcina Hakiela. Odtwórczyni roli Barbary była jednak bardzo tajemnicza. Nie zamierzała wyjawić rozmówcy żadnych szczegółów, których - jak przekonywała - i tak nie zna.

Mnie sprawy moich kolegów, domowe, chyba że ktoś jest chory, to mogę mu pomóc, czy coś zrobić, dziecko chore, pogadamy... Ale sprawy męsko-damskie kompletnie mnie nie interesuje - stanowczo powiedziała.

Dodała, że bardzo lubi Kasię, ale jej problemy małżeńskie nie mieszczą się w obrębie jej zainteresowań i wolałaby, aby pozostały one za drzwiami domu Hakielów.

Ja ją bardzo lubię. I bardzo nam się dobrze pracuje. Jest uśmiechnięta, grzeczna, kulturalna. Miałyśmy wspólne sceny, bo przecież to jest żona mojego serialowego wnuka. Serial ma już ponad 20 lat, a poznałam ją jak była 18-letnią dziewczyną przecież. Tak że to stara znajomość. A co się tam dzieje, niech zostanie za drzwiami

Nie tylko Lipowska jest tak stanowcza. Również inne gwiazdy, które znają Kasię, niechętnie wypowiadają się na ten temat. Z wypowiedzi Idy Nowakowskiej można z kolei wywnioskować, że sama Cichopek nie dzieli się ze współpracownikami szczegółami ze swojego życia.

Myślicie, że w końcu Kasia i Marcin zabiorą głos w sprawie przyczyn rozstania?

  • Teresa Lipowska – TeleKamery 2021
  • Teresa Lipowska – TVP 2020 jesienna ramówka
  • Teresa Lipowska - Wiktory 2021
  • Katarzyna Cichopek - Wiktory 2021
  • Marcin Hakiel pozuje wśród pięknych kobiet
  • Teresa Lipowska - Wiktory 2021
  • W jakich warunkach mieszka Marcin Hakiel?
  • Katarzyna Cichopek - Wiktory 2021
[1/8] Teresa Lipowska – TeleKamery 2021
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także